پرواز دهلی به تهران

اگر سفر هیجان انگیز خود را در دهلی به اتمام رسانده‌اید و حالا زمان آن است که از دهلی به تهران برگردید می‌توانید فرآیند خرید بلیط پرواز دهلی به تهران و حتی مسیر رفت تهران به دهلی را به آژانس هواپیمایی قصر شیرین بسپارید. پرواز دهلی به سمت تهران از طریق چندین ایرلاین پشتیبانی شده و شما بر اساس نیازتان یکی از ایرلاین‌های موجود را می‌توانید انتخاب کنید.

بلیط هواپیما دهلی تهران با قیمت ارزان

مدت‌ها قبل سفر به هند هزینه زیادی روی دستتان نمی‌گذاشت اما با افزایش نرخ دلار و هزینه‌های جانبی سفر، آن هم به صورت روز افزون باید به فکر اقتصادی تمام کردن سفرتان باشید. همان‌طور که می‌دانید یکی از موارد مهم در سفر بلیط هواپیما و هزینه‌های اقامت است. به طور کلی می‌توانید با چک کردن سایت قصر شیرین لیست بلیط‌های ارائه شده مشاهده کنید. بلیط‌های لحظه آخری و چارتری نیز گزینه مناسبی برای سفرهای هوایی است. اما باید بدانید که بلیط‌های چارتری همیشه هم ارزان نیستند و گاهی ممکن است به علت نزدیک بودن زمان پرواز، قیمت بلیط گران‌تر شود. نکته‌ای که در پرواز دهلی به تهران می‌توان گفت این است که در روزهای پنجشنبه، قیمت بلیط هواپیما به دلیل وجود متقاضی کمتر، نرخ پایین‌تری دارد.

پرواز دهلی به تهران

فرودگاه دهلی

فرودگاه بین المللی دهلی (Indira Gandhi International Airport) دارای چندین ترمینال برای پروازهای داخلی و پروازهای خارجی دنیاست. در این فرودگاه امکانات رفاهی زیادی وجود دارد که باعث می‌شود تمامی نیازهای مسافران به بهترین شکل برطرف شود. شاید با خود فکر کنید که هند با توجه به آمار بالای جمعیت توانایی رسیدگی به گردشگران را ندارد اما باید با این واقعیت آشنا باشید که امکانات رفاهی زیادی در این شهر انتظارتان را می‌کشد. اینترنت رایگان، سالن استراحت، رستوران و کافه و دیگر موارد از امکاناتی است در فرودگاه بین المللی دهلی در اختیارتان قرار می‌گیرد.

اطلاعات پروازی

در مسیر پرواز دهلی به تهران ایرلاین‌های امارات، قطر ایرویز و چند ایرلاین ترکیبی مانند فلای دوبی، ایندیا ایر و کویت ایر در این خط فعالیت می‌کنند. خوب است بدانید در مسیر تهران به دهلی مسیری وجود دارد که بدون توقف به مقصد برسید اما در مسیر برگشت دهلی به تهران تمامی ایرلاین‌ها یک یا چند توقف دارند. مدت زمان پرواز دهلی به تهران حدود ۷ ساعت است اما وابسته به ایرلاینی که مورد نظر شماست مدت توقفتان متفاوت است. به این ترتیب مدت زمانی که برای پروازتان در نظر می‌گیرید باید مطابق با اطلاعاتی باشد که شرکت هواپیمایی به شما می‌دهد.

02183348