پرواز تهران به دهلی

دهلی شهری بزرگ و باشکوه در کشور هند است. این کلان شهر شلوغ و پر جمعیت مقصد افرادی است که می‌خواهند با فرهنگ و سبک زندگی مردمان هند از نزدیک آشنا شوند. به طور سالیانه تورهای زیادی به مقصد دهلی برگزار می‌شود که با همراه شدن با آن‌‌ها می‌توانید از سراسر این شهر دیدن کنید و تجربه سفر جذابی را در ذهن خود ثبت کنید.

در پرواز تهران به هند باید بدانید که جمعیت این شهر ممکن است گاهی اوقات خسته‌تان کند اما این را بدانید که همین شلوغی و ازدحام نیز برایتان خاطره انگیزخواهد شد. اگر هم می‌‌خواهید سفرتان به صورت شخصی  انجام دهید می‌توانید از طریق سایت قصر شیرین نسبت به خرید بلیط پرواز تهران به دهلی و  پرواز دهلی به تهران اقدام کنید.

بلیط هواپیما تهران به دهلی با قیمت ارزان

همه ما دوست داریم که تا حدود زیادی از هزینه‌های جانبی سفر کم کنیم و بودجه باقی مانده را صرف گشت و گذار و خرید در مقصد کنیم. برای این کار بهترین راه این است که بلیط هواپیمای ارزان‌تری را خریداری کنیم. اما پیدا کردن یک بلیط ارزان نیاز به رعایت بعضی نکات دارد. به عنوان مثال در تعطیلات رسمی یا مناسبت‌های جهانی مانند سال نوی میلادی قیمت بلیط‌ها سر به فلک می‌رسد و درست بعد از تمام شدن تعطیلات هزینه‌ها به حالت اولیه برمی‌گردد. از دیگر موارد می‌توان به خرید بلیط هواپیما در روزهای اول هفته و ساعات اولیه صبح از سایت قصر شیرین اشاره کرد.

پرواز تهران به دهلی

در چه زمانی به دهلی سفر کنیم؟

برای سفر به کلان شهر هند لازم است که راجع به آب و هوای آن اطلاعات کافی داشته باشید. اقلیم مستقر در دهلی به سه دسته تقسیم می‌شود. فصل باران‌های موسمی که از اول ماه جون تا ۴ ماه بعد ادامه دارد. دسته دوم آب و هوایی شهر دهلی فصل زمستان است که آن هم ۴ ماه طول می‌کشد. دسته سوم هم شامل فصل بهار است که آب و هوای گرم و مرطوبی دارد. اما باید بدانید آن هوای بهاری که صحبتش را می‌کنیم آن چیزی نیست که درون ذهن شماست.

آب و هوای بهار در دهلی بسیار شرجی و گرم است و تنها راه تحمل آن استفاده از کولر گازی است تا هوا را برایتان خنک و خشک کند! به همین دلیل تنها فصلی که برای سفر به دهلی مناسب است فصل سرماست. در این فصل روزهای گرم و شب‌های سردی را تجربه می‌کنید.

جاذبه‌های توریستی شهر دهلی

در سفر به هند دیدنی‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از آن بازدید کنید. جاذبه‌هایی مانند قلعه سرخ، دروازه‌ هندوستان، گالری ملی هنرهای نوگرا و دیگر موارد که در دهلی قرار گرفته‌اند از مهم‌ترین اماکن دیدنی این شهر به شمار می‌روند.

02183348