پرواز بالی به تهران

در پرواز بالی به تهران مقصد شما شهری با جاذبه‌های گردشگری گوناگون است. جاذبه‌هایی که حتی در سطح جهانی شهرت زیادی دارند و باعث محبوبیت ایران شده‌اند. اگر قرار است با این پرواز به تهران بروید و یا می‌خواهید بعد از اتمام سفر خود مسیر پرواز تهران به بالی را طی کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم خرید بلیط را از طریق سایت قصر شیرین انجام دهید.

بلیط هواپیما بالی تهران با قیمت ارزان

در این روزها که با افزایش قیمت در تمامی سطوح اقتصادی مواجه هستیم پیدا کردن راهی برای ارزان‌تر تمام کردن بلیط هواپیما تصمیمی منطقی به نظر می‌آید. البته خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما وابسته به شانس نیست. در این باره ترفندهایی وجود دارد که با رعایت آن‌ها می‌توانید بلیط هواپیما بالی تهران را به قیمت خوبی خریداری کنید.

به عنوان مثال اگر برای انجام سفر خود عجله ندارید می‌توانید بلیط‌هایی را تهیه کنید که موعد پروازشان حدود ۱ ماه بعد است. مورد دیگری که می‌توانید به هنگام خرید رعایت کنید تهیه بلیط به صورت رفت و برگشتی است. با این کار پرواز شما دیگر افزایش نرخ ندارد و قیمت همان روز برایتان ثبت می‌شود.

پرواز بالی به تهران

نکات پروازی

پرواز بالی به سمت تهران از طریق چندین شرکت هواپیمایی پشتیبانی می‌شود. در این مسیر هوایی علاوه بیشتر پروازهای غیر مستقیم فعالیت می‌کنند. در پرواز بالی تهران حدود ۱۲ ساعت در راه هستید و همان‌طور که انتظار می‌رود این مقدار زمان بر اساس نوع ایرلاینی که انتخاب می‌کنید متفاوت خواهد بود. 

به این ترتیب چند ساعتی را در بین مسیر در فرودگاه توقف خواهید داشت. این توقف‌ها ممکن است از ۲ ساعت تا ۱۰ ساعت متغیر باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت قصر شیرین مراجعه کرده و از زمان دقیق پرواز و توقف مطلع شوید.

فرودگاه بین المللی امام خمینی

اگر بخواهید از بالی به سمت تهران بیایید فرودگاهی که در آن فرود می‌آیید فرودگاه بین المللی امام خمینی است. این فرودگاه در ۶۰ کیلومتری تهران قرار گرفته و برای تامین نیاز مسافران فروشگاه‌هایی را درون خود تاسیس کرده است. این فروشگاه‌ها عبارت است از فروشگاه سوغات ایران، خدمات تعویض سیم کارت و پیشخوان دولت، بانکداری، شارژر سیار، فروشگاه لوازم آرایشی، فروشگاه گل و گیاه و دیگر موارد.

همان‌طور که گفته شد فرودگاه امام خمینی مجهز به فروشگاه‌های سوغات است. اما اگر از بالی به سمت مبدا خود یعنی تهران برمی‌گردید لازم است که از قبل سوغاتی‌های خود تهیه کرده باشید! خوب است بدانید سوغات بالی شامل پارچه باتیک، قهوه لواک، سارونگ، مجسمه‌های چوبی و ساز گملان است.

02183348