پرواز گوا به تهران

پرواز گوا به سمت تهران از طریق چندین ایرلاین متفاوت پشتیبانی می‌شود و شما برای این طی کردن این مسیر بلیط‌های هواپیمایی متعددی روی میز دارید. اما باید بدانید که هیچ کدام از آن‌ها به صورت مستقیم نیستند و حتما یک الی چند توقف دارند. برای اطلاع از شرایط بلیط‌های هواپیما گوا به تهران و تهران به گوا می‌توانید به سایت قصر شیرین مراجعه کرده و از آخرین اخبار مطلع شوید. گوا تجربه سفری خاطره انگیز و خاص را برایتان به ارمغان می‌آورد اما لازم است که بلیط رفت و برگشت را به صورت یک‌جا از قصر شیرین دریافت کنید تا موقع برگشت به مشکل نخورید. ایرلاین‌هایی که در این مسیر هوایی فعالیت می‌کنند عبارت اند از: قطر، امارات، عمان ایر، لوفتهانزا، ترکیش و دیگر شرکت‌های هواپیمایی که با بهترین خدمات شما را در این سفر همراهی می‌‌کنند.

پرواز گوا به تهران

بلیط هواپیما گوا تهران با قیمت ارزان

همان‌طور که می‌دانید چندین ترفند وجود دارد که بتوانید بلیط هواپیما را ارزان‌تر بخرید. مورد یک آن است که بدانید چه ایرلاین‌هایی در این مسیر هوایی فعالیت می‌‌کنند. حالا می‌توانید تصمیم بگیرید که می‌خواهید با کدام یک سفرتان را انجام دهید. هر ایرلاینی طبق خدمات و امکاناتی که دارد هزینه متعارفی را برای سفرهایش اعلام می‌کند. در این بین باید گوش بزنگ باشید تا در صورت مشاهده اولین تخفیف از طرف ایرلاین بلیطتان را رزرو کنید. سعی کنید پرواز را چند توقفه انتخاب نکنید زیرا مشمول هزینه بیشتری خواهید شد. از دیگر نکاتی که می‌توانید رعایت کنید خرید بلیط در روزهایی است که مناسبت خاصی نبوده و کشور مبدا و مقصد تعطیلات رسمی نیست.

فرودگاه جزیره گوا

فرودگاه بین المللی دابولیم یا (Dabolim Airport) فرودگاه جزیره گوا است. در مسیر پروازی بین تهران و گوا و برعکس آن به عنوان مبدا و مقصد فرودگاهی به شمار می‌رود. این فرودگاه قادر است سالیانه چهار میلیون نفر را جا بجا کند. خوب است بدانید این فرودگاه در سال ۲۰۱۴ بافت قدیمی خود را بازسازی کرده و بخش‌های مختلف خود را توسعه داده است. در فرودگاه بین المللی جزیره گوا امکانات رفاهی زیادی وجود دارد که تمام نیاز مسافران را برطرف می‌کند.

لازم است بدانید برای رسیدن به این فرودگاه وسایل نقلیه عمومی زیادی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید شلوغی و ازدحام را دور بزنید و در بهترین زمان ممکن خودتان را به پرواز برسانید. در مسیر برعکس آن هم لازم است که از تاکسی‌ها و مینی بوس‌هایی که شما را به مرکز شهر می‌برند استفاده کنید. به حالت کلی هند کشور شلوغی است و ممکن است با هر روش حمل و نقلی با ازدحام جمعیت رو به رو شوید. اما همین هم تجربه جالبی از سفر به هند را برایتان به ارمغان می‌آورد.

02183348