پرواز تهران به گوا

ایالت گوا در ساحل غربی کشور هند قرار گرفته و یکی از کوچک‌ترین مناطق این کشور به شمار می‌رود. البته با دیدن تصاویر این جزیره می‌توانید به این موضوع پی ببرید که فلفل هرچه ریزتر باشد، تیز تر است! گوای زیبا به بهشت طلاکاری شده معروف است و شن‌های طلایی لب دریا و آب‌های نیلگون آن به قدری شما را جذب خود می‌کند که حساب روز و هفته از دستتان می‌رود. این جزیره یکی از مقاصد پرتردد است اما برای ثروتمندان. عمده هزینه‌های سفر به گوا مربوط به بلیط هواپیما و اقامتگاه می‌شود. ولی اگر بلیط پرواز تهران به گوا و گوا به تهران را به صورت یکجا تهیه کنید می‌توانید قیمت ارزان‌تری را برای بلیط پرداخت کنید. لازم به ذکر است هتل‌‌های موجود در این جزیره اکثرا لوکس و لاکچری بوده و از سبک تلفیقی مدرن و کلاسیک بهره می‌برد.

بلیط هواپیما تهران گوا با قیمت ارزان

بلیط‌های لحظه آخری یا چارتر به صورت عمده قیمت پایین‌تری نسبت به بلیط‌های هواپیمای سیستمی دارد اما گاهی اوقات این اتفاق برعکس است. به عبارتی بعضی از شرکت‌های هواپیمایی به دلیل بعضی از اتفاقات یا صلاح دیدهای سیاستمندانه، تخفیف‌های زیادی روی بلیط‌های سیستمی می‌گذارند. برای اطلاع از این تخفیفات نیازاست که با کارشناسان ما  در قصر شیرین تماس بگیرید و یا به پیچ اینستاگرامی مراجعه کنید. با این کار تخفیف‌ها و پکیج‌های سفر به گوا را از دست نخواهید داد.

پرواز تهران به گوا

چه زمانی به گوا برویم؟

با توجه به این که جزیره گوا آب و هوایی تحت پوشش دریا دارد نباید خیلی توقع روزهای خیلی سرد را داشته باشید. در این جزیره تابستان‌های گرم و شرجی حاکم است و باران‌های موسمی سیل آسایی می‌بارد. به همین دلیل بهترین فصل سفر به گوا پاییز و زمستان است. در این فصل هوا خنک است و آب و هوای شرجی موهایتان را فر نمی‌کند! در سواحل وسیع و زیبای جزیره گوا حیف است که تنی به آب و نزنید و زیر نور آفتاب مشغول جذب ویتامین دی نشوید! برای این کار می‌توانید در ساعاتی که خورشید در بیشترین حد خود می‌تابد از ورزش‌های آبی استفاده کنید. این جزیره چندین جای دیدنی معروف دارد که شامل محله فونتین هاس (Fontainhas)، جزیره گراند، آبشار دودهساگار (Dudhsagar Waterfalls) و دیگر موارد می‌شود. در سفر به گوا می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید.

سفر به گوا مناسب چه کسانی است؟

به نظر شما سفر به گوا بیشتر برای چه دسته از افراد خوشایندتر است؟ برای زوج‌های جوانی که برای ماه عسل به این جزیره سفر می‌کنند؟ یا برای گروه دوستانه یا خانوادگی؟ جالب است بدانید که این جزیره برای تمامی آن‌ها مقصد جذاب و خاصی به شمار می‌رود. پس اگر به دنبال یک سفر خاطره انگیز در زندگی خود هستید می‌توانید سفر به گوا را در اول لیست خود قرار دهید.

 

02183348