پرواز پوکت به تهران

قرار است درباره شهری صحبت کنیم که پایتخت یک کشور است. تهرانی که با جاذبه‌های گردشگری متنوع خود مطابق بر سلیقه‌ای عمل کرده و برای هر سن و سالی تفریحگاه و اماکن دیدنی دارد. اگر می‌خواهید با پرواز پوکت به تهران بیایید فراموش نکنید که پرواز رفت و برگشتی این خط هوایی یعنی پرواز تهران به پوکت نیز در سایت قصر شیرین قابل دسترسی می‌باشد.

در تهران می‌توانید از بسیاری از جاذبه‌های دیدنی معروف مانند دربند تهران، برج میلاد، باغ پرندگان، مجتمع تفریحی توچال، کاخ سعدآباد و دیگر مناطق بازدید کنید و روزهای شادی را در جوار برج آزادی درون هتل‌های مرکزی تهران بگذرانید.

بلیط هواپیما پوکت تهران با قیمت ارزان

بلیط هواپیمای ارزان یکی از بهترین دستاوردهایی است که هر شخص برای شروع سفر می‌تواند داشته باشد. حتما شنیده‌اید که فردی از آشنایانتان ماجرای بلیط‌های لحظه آخری را تعریف می‌کند و می‌گوید که با این قیمت بلیط شانس آورده است!

شاید با خود فکر کنید که بلیط ارزان هواپیما وابسته شانس و اقبال است. اما باید بدانید که ترفندهایی وجود دارد که می‌توانید با به کار گیری آن‌ها پرواز پوکت تهران را با هزینه کمی خریداری کنید. به عنوان مثال خرید یک‌جای رفت و برگشت این مسیر پروازی از سایت قصر شیرین، بلیط را برایتان ارزان‌تر تمام می‌کند.

مورد دیگری که می‌توانید در هنگام خرید بلیط آن را رعایت کنید این است که سفرتان را در تعطیلات و شلوغی هتل‌ها و هواپیماها انجام نداده و موکول به زمان دیگری کنید. اگر هم برای انجام سفرتان عجله دارید می‌توانید با خطوط هوایی که در بین مسیر توقف دارند به سمت مقصد بروید.

پرواز پوکت به تهران

فرودگاه بین المللی تهران

در شهر بزرگ تهران تنها یک فرودگاه بین المللی وجود دارد که در شهر فرودگاهی امام خمینی قرار گرفته است. این فرودگاه امکانات بی‌شماری دارد. شما می‌توانید تمام نیازهای ضروری و حتی نیازهای غیر ضروری مانند خرید سوغات برای عزیزانتان را در این فرودگاه به پاسخ برسانید.

لازم به ذکر است درون این شهر فرودگاهی دو هتل وجود دارد با نام‌های هتل نووتل (Novotel) و هتل ایبیس (ibis)؛ که میزبان افرادی است که برای قرارهای کاری به سمت تهران آمده‌اند.

مدت زمان پرواز

برای پرواز پوکت تایلند به سمت تهران حدود ۷ ساعت راه دارید. البته این مقدار حدودی بوده و با توجه به نوع ایرلاین انتخابی شما ممکن است کوتاه‌تر یا طولانی‌تر شود.

شرکت‌های هواپیمایی که این مسیر هوایی را پشتیبانی می‌کنند عبارت‌اند از: قطر ایرویز، امارات، سلام ایر، بانکونک ایرویز و دیگر شرکت‌هایی که به صورت غیر مستقیم با توقف چند ساعته این مسیر را طی می‌کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر به قصر شیرین مراجعه کنید.

02183348