پرواز کوالالامپور به تهران

شهر دیدنی و خاص کوالالامپور با موقعیت جغرافیایی بی نظیرش، یک تعطیلات فراموش نشدنی را برایتان رقم می زند. اگر از این سفر ماجراجویانه و متفاوت قصد برگشت به تهران را دارید می توانید با بلیط پرواز کوالالامپور به تهران برگردید و خاطره این سفر شیرین را در ذهن خود ثبت کنید. لازم است بدانید که بلیط تهران به کوالالامپور نیز در سایت قصر شیرین موجود است. در کوالالامپور اماکن گردشگری فراوانی وجود دارد که برای هر شخص و سلیقه ای جذاب و دیدنی است. در تور مالزی می توانید از این جاذبه های توریستی دیدن کنید.

بلیط هواپیما کوالالامپور تهران با قیمت ارزان

به طور کلی بلیط هایی که با نرخ پایین تر در دسترس مسافران قرار می گیرند یا بلیط های لحظه آخری هستند و یا طبق شرایط خاصی به فروش می رسند. اگر می خواهید شانستان را امتحان کنید می توانید تا آخرین موعد برای خرید پرواز صبر کنید و بعد خریدتان را انجام دهید. اما اگر اهل ریسک نیستید می توانید برای پروازهای خارجی از یک تا دوماه جلوتر اقدام به تهیه بلیط کنید. نکته دیگری که در سفر به خارج از کشور وجود دارد خرید بلیط رفت و برگشتی به صورت همزمان است. در این صورت هم از آرامش خیال بیشتری برخوردار هستید، هم می توانید به بهترین شکل سفرتان را برنامه ریزی کنید. از همه مهم تر هم آن است که هزینه کمتری برای خرید بلیط هواپیما  از سایت قصر شیرین پرداخت می کنید.

پرواز کوالالامپور به تهران

فرودگاه کوالالامپور

در پرواز تهران و کوالالامپور از فرودگاه بین المللی امام خمینی و فرودگاه بین المللی کوالالامپور ( Kuala Lumpur International Airport ) استفاده خواهید کرد. فرودگاه کوالالامپور از بهترین و بزرگ ترین فرودگاه های مالزی است و جزو پرتردد ترین فرودگاه های دنیا به شمار می رود. از فرودگاه تا مرکز کوالالامپور حدود ۱ ساعت فاصله است به همین دلیل سعی کنید که برای پرواز کوالالامپور به تهران سعی کنید چندین ساعت زودتر حرکت کنید تا به موقع برسید. برای رسیدن به فرودگاه اتوبوس و قطارهای شهری نیز در اختیار شماست. در این منطقه ۲ ترمینال وجود دارد که یکی از آن ها به عنوان ترمینال اصلی محسوب می شود.

امکانات فرودگاه بین المللی کوالالامپور

در سفر به کوالالامپور در فرودگاهی فرود می آیید که امکانات متعددی را به شما ارائه می دهد. این امکانات عبارت اند از: شعب تبدیل ارز، سالن بازی کودکان، اینترنت بی سیم، خدمات چمدان،‌ اتاق ماساژ ‌و فضایی با ظرفیت ۲۵ میلیون نفر.

02183348