پرواز لیسبون به تهران

پایتخت کشور پرتغال، لیسبون است که در ساحل غربی این کشور قرار دارد و با داشتن یک بندر بزرگ، محل مناسبی برای تجارت و صنعت است. لیسبون پرتغال تاریخ غنی را در دل خود جای داده است که قدمت آن به قرون وسطی و امپراتوری پرتغال برمی گردد. این شهر دارای جاذبه های طبیعی و فرهنگی متعددی‌ست که در تمام ایام سال افراد زیادی به عنوان گردشگر و توریست با پرواز لیسبون به تهران و برعکس تهران به لیسبون در حال سفر هستند.

زمانی که سفر و گردش شما به اتمام رسید و از جاذبه های تفریحی این شهر همچون پل واسکو دوگاما، تندیس حضرت عیسی مسیح، میدان تجارت، موزه کالوست گلبنکیان، آکواریوم اقیانوسی لیسبون و… دیدن کردید و تجربه های زیادی را در این سفر به دست آورید، پس وقت آن رسیده  که از زیبایی ها و جذابیت این شهر در پرتغال خداحافظی کنید و با تهیه بلیط هواپیما لیسبون تهران همراه با قیمتی ارزان به سمت تهران راهی شوید.

پرواز لیسبون به تهران

بلیط هواپیما لیسبون تهران با قیمت ارزان

بلیط هواپیما لیسبون تهران با ایرلاین های ترکیش، لوفتهانزا، +swiss، TAP Portugal و IBERIA در آژانس مسافرتی قصر شیرین تهران به فروش می رسد. برای خرید بلیط این مسیر می توانید با آژانس مسافرتی قصر شیرین تهران به صورت تلفنی، حضوری و اینترنتی با قیمت مناسب خریداری نمایید.

فرودگاه بین المللی لیسبون

در کشور پرتغال و شهر لیسبون، فرودگاه بزرگی به نام فرودگاه بین المللی لیسبون وجود دارد که جزء بزرگ ترین راه های هوایی در اروپا به شمار می رود.

هر ساله افراد زیادی از لیسبون به سمت تهران و برعکس تهران به لیسبون و دیگر بخش های پرتغال و ایران دائما در حال جا به جایی هستند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که میزان حجم مسافران بین این مسیر نسبتا زیاد است. به همین دلیل فرودگاه لیسبون رده بیست و چهار فرودگاه های بزرگ اروپایی را به خود اختصاص داده است.

در این فرودگاه حدودا ۵۰ شرکت هواپیمایی وجود دارد که به واسطه هر یک از آن ها می توانید به سمت مقصد سفر خود راهی شوید.

در واقع بیش از ۱۲۰ مقصد بین‌المللی وجود دارد که توسط هر یک از این ایرلاین ها می توانید از لیسبون پرتغال به سمت هر جایی از دنیا به خصوص تهران راهی شوید.

بهتر است بدانید که این فرودگاه با مرکز شهر لیسبون حدودا ۷ کیلومتر فاصله دارد که با استفاده از تجهیزات مختلفی همچون دوچرخه، قطار، مترو، اتوبوس، شاتل و تاکسی ها از مرکز شهر به سمت فرودگاه بین المللی لیسبون پورتلا حرکت کنید و به مقصد مدنظر خود راهی شوید و بهترین لحظات را در طول سفر بگذرانید.

02183348