پرواز تهران به لیسبون

لیسبون، یکی از شهرهای زیبا و دیدنی کشور پرتغال است که همچون ستاره در سواحل شرقی اقیانوس اطلس می درخشد. این شهر با وجود اقیانوس اطلس توانسته است آب را به عنوان نمادی با ارزش و حیاتی را به خود اختصاص دهد. زمانی که با پرواز تهران به لیسبون و برعکس لیسبون به تهران به سمت پرتغال سفر می کنید و وارد فرودگاه می شوید مطمئنا بعد از شروع تفریحات و گشت و گذار در این شهر می توانید شاهد دیدن ساختمان هایی سفید رنگ با سنگ های آهکی و روابط خوب بین مردم این منطقه باشید.

این شهر در غرب اروپا قرار دارد و به عنوان شهری پویا و فعال شناخته شده است. در لیسبون پرتغال آثار و بناهای تاریخی متنوعی از گذشته تا به امروز بر جای مانده است و در کنار این نوع بناها شهری مدرن و پویا وجود دارد که هر ساله گردشگران زیادی به واسطه دیدن تلفیقی از سواحل اقیانوس اطلس، میراث تاریخی و مدرنیته سفر می کنند تا بتوانند بهترین سفر را در شهری جذاب را در طول زندگی خود تجربه کنند.

بنابراین می توان گفت که اگر می خواهید به یکی از شهرهای اروپا سفر کنید پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که لیسبون را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کنید. بی تردید با سفر به این شهر از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.

پرواز تهران به لیسبون

بلیط هواپیما تهران لیسبون با قیمت ارزان

قیمت بلیط هواپیما تهران لیسبون با یکدیگر فرق دارد.به این دلیل که در این مسیر ایرلاین های زیادی همچون امارات، قطر، لوفتهانزا و آنادولوجت در حال رفت و آمد هستند و هر یک از آن ها به مسافران خود یک سری خدمات و امکانات خاصی ارائه می کنند که با توجه به هر ایرلاین میزان قیمت بلیط هواپیما تهران به سمت لیسبون پرتغال متفاوت است.

از دیگر مواردی که روی نرخ بلیط ها اثر گذار است که می توان به مواردی همچون تعداد توقف، تعطیلات، کلاس پرواز، فصل سفر، نوع هتل و مدت زمان اقامت اشاره کرد.

از طرفی هم انتظارات و خواسته هر فردی با دیگری متفاوت است. به همین دلیل برای بلیط این مسیر نمی توان قیمت دقیقی معین کرد. لذا در صورتی که می خواهید از قیمت بلیط های این مسیر و جزئیات آن مطلع شوید می توانید به سایت مراجعه کنید و یا به صورت حضوری به قصر شیرین مراجعه نمایید.

بهترین زمان سفر به لیسبون با توجه به آب و هوای فصل ها

بهترین زمان سفر به لیسبون با توجه به آب و هوای فصل ها

آب و هوای لیسبون پرتغال همچون آب و هوای بخش هایی از ایران، گرم و معتدل است. به عبارت دیگر در فصل تابستان آب و هوایی گرم بر روی کشور تسلط دارد میزان بارندگی بسیار کم است و ماه های تیر و مرداد میزان دمای هوا افزایش می یابد.

در مقابل آب و هوایی خنک و مطلوب در فصل پاییز و زمستان وجود دارد و میزان بارندگی در این ایام زیاد است. همچنین در فصل بهار با آب و هوای دل انگیز و مطبوع آن می توانید شاهد بارندگی های لحظه ای باشید.

پس اگر می خواهید در بهترین شرایط آب و هوایی به سمت این شهر با پرواز تهران به لیسبون راهی شوید می توانید به علایق توجه کنید و به این نتیجه برسید که به آب و هوایی گرم و خشک علاقمندید یا به آب و هوایی بارانی و خنک؟

در واقع به زبان ساده تر می توان گفت که حق انتخاب با شماست که در چه شرایط و زمانی به سمت لیسبون حرکت کنید تا بتوانید تجربه های جدیدی را کسب کرده و از سفر خود لذت ببرید.

اقامت در بهترین هتل های لیسبون پرتغال

بعد از آن که کارهای مربوط به اخذ ویزای پرتغال را انجام دادید، می توانید با خیالی راحت و اطمینان خاطر بلیط سفر خود را با بهترین خدمات و قیمتی مناسب تهیه کرده و در همان لحظه هم هتلی لوکس را برای سفر خود رزرو کنید.

تمامی هتل های موجود در این کشور بهترین خود هستند. فقط نکته ای را باید به خاطر بسپارید. آن نکته هم این است که هر چقدر به مرکز شهر لیسبون پرتغال نزدیک می شوید قاعدتا باید هزینه های بیش تری را برای اقامت در هتل مدنظر خود پرداخت کنید و برعکس هر چقدر از مرکز شهر دورتر شوید میزان هزینه اقامت شما در هتل ها کاهش می یابد.

همچنین از دیگر مواردی که می‌تواند روی هزینه های محل اقامت شما تاثیر مثبت و بهینه ای داشته باشد، رزرو هتل های سه ستاره است.

البته ناگفته نماند برخی از هتل‌های لیسبون دارای سوئیت هستند که می توانید هر یک از آن ها را مطابق با خواسته خود رزرو کنید و میزان هزینه اقامت خود را در پرتغال کاهش دهید.

02183348