پرواز لندن به تهران

لندن پایتخت و بزرگترین شهر انگلیس یکی مقاصد مهم و پر گردشگر در اروپا است که هر ساله مسافران بسیاری را علاوه بر ایران بلکه از سایر شهرهای دنیا به خود جذب می کند، به همین جهت پرواز لندن به تهران و تهران به لندن یکی از پروازهای پرتردد است.

لندن از شهرهای تاثیر گذار در اروپا است و از لحاظ اقتصادی و پیشینه فرهنگی بسیار مهم است. تعدادی از برترین دانشگاه های دنیا در کشور انگلیس و به خصوص شهر لندن قرار دارد. به علاوه لندن مقصدی مناسب برای کار و مهاجرت است به همین جهت روزانه تعداد زیادی پرواز به این شهر فرود می آید.

پرواز لندن به تهران

بلیط هواپیمای لندن تهران با قیمت ارزان

پروازهای لندن تهران از فرودگاه بین المللی لندن به نام هیترو به مقصد فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام می شود. معمولا پرواز لندن به تهران و برعکس در یک کشور واسط  توقف دارد پرواز به صورت مسقیم نیست. طبیعتا مسیرهایی که دارای توقف در یک کشور واسط هستند هزینه بیشتری در بردارند و طول مدت پرواز نیز بیشتر خواهد بود. اما مسیر لندن به تهران در یک پرواز عادی و بدون توقف حدودا ۶ ساعت است.  قطر ایرویز، ترکیش، ایران ایر و امارات از پروازهایی هستند که در این مسیر تردد می کنند.

برای تهیه بلیط هواپیمای لندن به تهران با قیمت ارزان بهتر است رزرو بلیط را به روزهای نزدیک به سفر خود موکول نکنید و اگر امکان دارد بلیط چارتری و ارزان قیمت تهیه کنید.

خرید بلیط به صورت آنلاین گزینه ای مناسب برای صرفه جویی در وقت و هزینه است. فقط کافیست وارد سایت قصرشیرین شده و پس از انتخاب لندن به عنوان مبدا و تهران به نام مقصد و تعیین تاریخ سفر بلیط خود را به صورت آنلاین تهیه کنید.

پرواز لندن به تهران

نکات پرواز 

در ۶ ماه دوم سال لندن هوای بارانی را بیشتر از پیش تجربه می کند و زمستان ها هوا رو به سردی می رود. به همین جهت اغلب گردشگران تابستان را برای سفر به لندن انتخاب می کنند و بهترین زمان سفر به انگلیس فصل تابستان است. البته باید توجه داشته باشید که در این زمان از سال به دلیل حجم بالای مسافران نرخ قیمت بلیط لندن به تهران بالاتر از زمان های دیگر است.

رعایت قوانین فرودگاهی درهر کشوری از ضروریات است،‌ بهتر است پیش از ورود به فرودگاه هیترو از قوانین فرودگاهی این شهر مطلع شوید. پرواز لندن به تهران اغلب در روزهای یکشنبه،‌ سه شنبه و پنجشنبه انجام می شود.

02183348