پرواز تهران به لندن 

پایتخت کشور انگلیس، یعنی شهر ‌لندن یکی از شهرهای پرطرفدار و گردشگرپذیر است و ایرانیان بسیاری هر روزه مسیر پروازی لندن به تهران و پرواز تهران به لندن را طی می کنند.

جاذبه های گردشگری لندن فراوانند؛‌ رودخانه تیمز،‌ کاخ باکینگهام، چشم لندن و ساعت بیگ بنگ تنها تعدادی از جاذبه های گردشگری لندن هستند. مناظر و طبیعت لندن هم به خودی خود جذاب و دیدنی است به طوری که مسافران و گردشگران این مسیر نسبت به سایر مسیرهای اروپایی تعداد بیشتری را به خود اختصاص داده اند.

پرواز تهران به لندن 

بلیط هواپیمای تهران لندن با قیمت ارزان

همانطور که گفتیم مسیر پروازی تهران – لندن پرتردد و نسبتا شلوغ است و البته جزء بلیط های گران و پرهزینه تلقی می شود. به همین جهت دریافت بلیط ارزان می تواند در تعدیل هزینه های سفر بسیار موثر باشد.

قیمت بلیط به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ از جمله نوع ایرلاین، فصل سفر، نوع پرواز و کلاس پروازی و روز سفر.

فصل سفر در قیمت بلیط تاثیر زیادی دارد. پروازها در های سیزن – high season که معمولا فصل بهار و اوایل تابستان است هزینه بیشتری نسبت به سایر فصول دارد. از اواسط پاییز و در زمستان میزان بارش ها در لندن زیاد میشود و تعداد سفرها به انگلستان کمتر است به همین جهت قیمت بلیط هم کاهش پیدا میکند. اگر به فکر سفری اقتصادی و دریافت بلیط ارزان لندن هستید ۶ ماه دوم سال را برای سفر انتخاب کنید.

مدت پرواز 

مدت پرواز در این مسیر حدودا ۶ ساعت و نیم است که البته این میزان بستگی به تعداد و مدت توقف ها ممکن است بیشتر شود. معمولا پرواز تهران – لندن در فرودگاه استانبول یا دوحه توقف دارد و همین باعث افزایش مدت سفر میشود. خوشبختانه ایرلاین های مختلفی در این مسیر پرواز می کنند؛ هواپیمایی ترکیش،‌ امارات، لوفت هانزا و ایران ایر پرواز تهران به سمت  لندن را پوشش می دهند. هواپیمایی ایران ایر این مسیر را بدون توقف و یکسره طی می کند.

این پرواز در فرودگاه هیترو لندن فرود می آید. این فرودگاه بزرگترین فرودگاه در لندن با امکانات فراوانی است و مسافرانی که مجبور به انتظار طولانی مدت در فرودگاه هستند می توانند از خدمات و امکانات فرودگاه هیترو استفاده کنند.

پرواز تهران به لندن 

خرید بلیط هواپیما تهران – لندن

برای تهیه و خرید بلیط تهران به مقصد لندن می توانید به صورت آنلاین و از سایت قصر شیرین بلیط پرواز خود را تهیه کنید. فقط کافیست مبدا خود را تهران و مقصد را لندن مشخص کنید و بعد از تعیین تاریخ سفر بلیط هواپیمای خود را رزو کنید. خرید بلیط معمولا در فصولی که مسافر کمتری دارد آسانتر و با قیمت پایین تری انجام می شود. پروازهای این مسیر در کلاس های اکونومی، فرست کلس و بیزنس برگزار می شود. پروازهای فرست کلس به دلیل خدمات ویژه ای که ارائه می دهند قیمت بیشتری از سایر پروازها دارند.

همچنین میزان بار مجاز در پرواز تهران لندن بستگی به نوع ایرلاین و قوانین آن دارد. پیش از سفر از مقررات مربوط به حمل بار اطلاع پیدا کنید.

02183348