پرواز مسکو به تهران

مسکو، پایتخت روسیه است که جاذبه های توریستی و مراکز گردشگری متنوعی را در دل خود جای داده است. بسیاری از توریست‌های ایرانی و حتی خارجی از داخل کشور روسیه و شهر مسکو با پرواز مسکو به تهران و برعکس تهران به مسکو به قلب تپنده ایران یعنی تهران وارد می شوند. مدت زمان مسیر مسکو به تهران حدودا ۳ ساعت و ۱۵ دقیقه است.

بلیط پرواز مسکو تهران با قیمت ارزان

بلیط پرواز مسکو تهران با قیمت ارزان

هر فردی مسافرت با قیمت ارزان و بهترین امکانات را دوست دارد. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید می توانید از طریق سایت قصر شیرین نسبت به خرید اینترنتی بلیط پرواز مسکو به تهران با قیمت ارزان اقدام نمایید.

اگر به بلیط ها دقت کنید متوجه خواهید شد که جزئیات پرواز و جزئیات قیمت هر یک از آن ها با یکدیگر متفاوت است. بنابراین در این مطلب نمی توان قیمت دقیقی برای بلیط هواپیما مسکو تهران بیان کرد. در صورتی که می خواهید اطلاعات کافی در خصوص بلیط مدنظرتان داشته باشید می توانید از طریق سایت اقدام کنید و یا از طریق شماره تماس (83348-021) با کارشناسان آژانس قصر شیرین در تماس باشید.

بهترین زمان سفر به تهران

در تمام فصول سال می توان به تهران سفر کرد اما اگر برای بار اول است که قصد دارید به سمت این شهر سفر کنید می توانید در فصل بهار و پاییز از فرودگاه بین المللی شرمتیوو به سمت فرودگاه بین المللی امام خمینی حرکت کنید و از دیدن جاذبه های گردشگری تهران لذت ببرید. همچنین در فصل تابستان و تعطیلات آن هم می توانید به سمت تهران حرکت کنید اما بهتر است بدانید که تهران در این فصل بسیار شلوغ است و گردشگران زیادی در این ایام از داخل و خارج از ایران به سمت تهران سفر می کنند. از طرفی اگر جزء کسانی هستید که بارها و بارها به سمت تهران و جاذبه های تفریحی آن سفر کرده‌اید و می خواهید به قصد تفریح در مکان هایی همچون پیست اسکی آبعلی، پیست اسکی توچال، پارک جنگلی کوهسار، دربند، درکه و… به سمت تهران راهی شوید می توانید در فصل زمستان از مسکو به سمت تهران با ایرلاین ماهان سفر کنید. بنابراین با بررسی شرایط و خواسته های خود می توانید بهترین زمان سفر به تهران را مشخص کنید.

02183348