پرواز تهران به مسکو

مسکو، به عنوان پایتخت روسیه یکی از شهرهای بزرگ و مهم در جهان است و تنوع زیادی در فرهنگ، هنر و تاریخ آن وجود دارد و از محبوب ترین مقاصد توریستی این کشور محسوب می شود. این شهر در کشور روسیه یکی از بزرگ ترین شهرهای موجود در قاره اروپاست که تا به امروز توانسته است در توسعه و پیشرفت روسیه و حتی جهان موثر واقع شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید آثار و بناهای تاریخی دوره امپراتوری روسیه همچنان در شهر وجود دارد و تاکنون چندین بار بازسازی هایی بر روی این بناها انجام شده است. بنابراین می توان گفت که مسکو همچون قلبی تپنده در روسیه حضور دارد. از جمله بناهای تاریخی این شهر می توان به میدان سرخ، موزه دولت، کاخ کرملین، کاخ موزه تساریتسنو، کلیسای سنت نیکولاس و… اشاره کرد. پس اگر می خواهید با پرواز تهران به مسکو و برعکس مسکو به تهران سفر کنید می توانید به صورت اینترنتی از طریق سایت قصر شیرین نسبت به خرید بلیط این پرواز اقدام نمایید.

پرواز تهران به مسکو

بلیط هواپیما تهران مسکو با قیمت ارزان

اگر قصد دارید با هزینه های کم و مناسبی به سمت سفری لوکس و منحصر به فردی راهی شوید می بایست که زمان خرید بلیط، تعطیلات، ایرلاین ها، نرخ ارز، نوع کلاس پرواز و مدت زمان پرواز سفر خود را در نظر داشته باشید. علاوه بر آن باید بدانید که این عوامل بر روی قیمت بلیط پرواز تهران به مسکو اثرگذار است و قیمت بلیط هر ایرلاین با بلیط ایرلاین های دیگر فرق می کند.

لذا در صورتی که می خواهید از قیمت بلیط مدنظرتان مطلع شوید می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا نسبت به تکمیل اطلاعات پرواز در صفحه اصلی سایت اقدام نمایید تا بتوانید بلیط های پرواز مسکو را در تاریخ انتخابی خود مشاهده نمایید و مطابق با خواسته و شرایط خود بتوانید بلیط هواپیما تهران مسکو را به صورت لحظه آخری، رفت و برگشت همراه با قیمت ارزان و مقرون به صرفه خریداری کنید.

اطلاعات بلیط هواپیمای تهران مسکو

در ابتدا بهتر است بدانید که مدت زمان پرواز تهران به سمت مسکو ۲۴۷۸ کیلومتر است که با هواپیمای تهران به سمت مسکو حدودا 4 ساعت و 15 دقیقه طول می کشد تا به مقصد برسید. البته شایان ذکر است در تمام ایام هفته می توانید به سمت این شهر سفر کنید و حتی در این مسیر ممکن است با تغییرات ناگهانی جوی مواجه شوید و یا در مسیر بین تهران و مسکو توقف داشته باشید. بنابراین این موارد می تواند روی مدت زمان مسیر شما موثر باشد.

ایرلاین های مختلفی برای مسیر بین تهران و مسکو وجود دارد که از جمله آن ها می توان به فلای دبی، قطر، امارات، ماهان و آنادولوجت اشاره کرد که با هر یک از این شرکت های هواپیمایی می توانید به سمت مسکو حرکت کنید. اگر به بلیط هر یک از ایرلاین ها دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که جزئیات پرواز و جزئیات قیمت بلیط ها با یکدیگر فرق دارد. بنابراین از طریق سایت و تماس با کارشناسان ما می توانید از قیمت و جزئیات سفر خود مطلع شوید و یا به آدرس حضوری آژانس مراجعه نمایید.

 

02183348