پرواز نجف به تهران

اکثر مسافران ایرانی که به عراق سفرکرده‌اند برای بازگشت به ایران دریافت پرواز نجف به تهران و تهران به نجف را ترجیح می‌دهند.

این پرواز فرودگاه نجف را به مقصد فرودگاه امام خمینی ترک می‌کند. در تمام‌روزهای هفته مسیر نجف – تهران دارای پرواز است و با ایرلاین های زاگرس، قشم ایر و فلای دبی انجام می‌شود.

بلیط هواپیمای نجف تهران باقیمت ارزان

برای دریافت بلیط هواپیمای ارزان نجف به مقصد تهران باقیمت ارزان‌ خرید بلیط چارتری بهترین گزینه است. البته باید بگوییم قیمت بلیط به عوامل مختلفی مانند روز سفر و نوع ایرلاین بستگی دارد. در ایام محرم و صفر و اربعین مسافران ایرانی که به نجف سفرکرده‌اند قصد بازگشت به کشور رادارند و درخواست برای بلیط بازگشت به ایران بیشتر است؛ از این رو قیمت بلیط ها افزایش قابل‌توجهی می‌یابد.

توصیه می‌کنیم بازگشت خود را به چند روز بعد موکول کنید تا از تعداد مسافران کمتر شود و بتوانید به‌راحتی بلیط خود را دریافت کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از هدر رفت زمان و هزینه بلیط خود را به‌صورت آنلاین و از سایت قصر شیرین تهیه کنید. همکاران ما به‌صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستند.  

پرواز نجف به تهران

فرودگاه نجف

از فرودگاه نجف علاوه بر تهران به مقصد مشهد نیز پروازهای متعددی انجام می شود. فرودگاه نجف که در شرق شهر نجف قرار دارد در گذشته یک پایگاه نظامی بوده و در سال ۲۰۰۸ به فرودگاه تغییر پیدا کرد.

حدود ۱۲ هزار پرواز در سال از این فرودگاه انجام می شود. توصیه می کنیم ۱ ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید. فرودگاه نجف دارای امکاناتی مانند صرافی، رستوران و کافی شاپ، مسجد و فروشگاه برای خرید سوغات است. میزان بار مجاز در این پرواز ۲۵ تا ۳۵ کیلو است در صورتی که بار شما بیشتر است باید هزینه اضافه بار را پرداخت کنید.

از فرودگاه نجف تا حرم حضرت علی فقط ۳۰ دقیقه فاصله است که می‌توانید از تاکسی‌های فرودگاه و یا اتوبوس استفاده کنید.

پرواز از نجف به تهران حدود ۱ ساعت و نیم زمان می‌برد که بسته به ایرلاینی که با آن پرواز می‌کنید می‌توانید از خدمات پرواز و هواپیما استفاده کنید.

پس از فرود، در فرودگاه امام خمینی می‌توانید استراحت کوتاهی داشته باشید. امکاناتی مانند رستوران و کافی شاپ و اتاق استراحت برای مسافران تدارک دیده‌شده است.

از فرودگاه امام خمینی به‌تمامی نقاط شهر تهران دسترسی دارید. تاکسی‌های مخصوص فرودگاه مسافران را در هر زمان از روز به مسیرهای مختلفی جا به‌جا می کنند.

 

02183348