پرواز نیویورک به تهران

ایرانیانی که به‌منظور گردشگری و یا تحصیل به نیویورک سفرکرده‌اند، در ایامی از سال مانند نوروز ممکن است قصد سفر به ایران را داشته باشند، به همین جهت پرواز نیویورک به تهران و تهران به نیویورک از تقاضای زیادی برخوردار است.

نیویورک شهری واقع در شمال شرقی آمریکا و مرکز سیاسی، فرهنگی و تجاری در آمریکا است. مهم‌ترین مراکز تجاری آمریکا در نیویورک واقع‌شده‌اند مانند مرکز تجارت جهانی.

دو فرودگاه بزرگ و مهم به نام‌های جان اف کندی و فرودگاه لاگواردیا در نیویورک اغلب پروازها را بر عهده دارد. 

بلیط هواپیما نیویورک تهران باقیمت ارزان

برای دریافت بلیط مسیر نیویورک به تهران بهتر است بلیط خود را به لحظات آخر سفر موکول نکنید و حداقل ۲ هفته زودتر اقدام به دریافت بلیط کنید. گرچه ممکن است  در روزهای پایانی قیمت بلیط کمی پایین‌تر آید اما ریسک پر شدن پرواز نیز وجود دارد.

شرکت‌هایی که در این مسیر به‌صورت رفت‌وبرگشت فعالیت می‌کنند ترکیش، لوفت هانزا، قطرایرویز، و فلای دبی است که در فرودگاه ثالثی دارای توقف هستند. به خاطر داشته باشید که درصورتی‌که توقف شما بیشتر از ۴۸ ساعت باشد باید ویزای ترانزیت دریافت کنید. با دریافت ویزای ترانزیت در فرودگاه واسط اجازه توقف چند ساعته و تعویض پرواز را دارید اما اجازه خروج از فرودگاه  را نخواهید داشت.

پرواز نیویورک به تهران

فرودگاه‌های نیویورک

لاگواردیا و جان اف کندی دو فرودگاه بین‌المللی در شهر نیویورک است که به مقاصد بسیاری پرواز مستقیم دارد.

فرودگاه لاگواردیا (LGA) – این فرودگاه در شمال نیویورک قرار دارد و اکثر پروازهای کوتاه‌مدت و داخلی همه‌روزه از این فرودگاه انجام می‌شود. چهار ترمینال در این فرودگاه وجود دارد که هرکدام به شرکت‌های هواپیمایی مختلف تعلق دارد.

فرودگاه (JFK) یا جان اف کندی – در جنوب شهر نیویورک واقع‌شده است. این فرودگاه بزرگ‌ترین فرودگاه شهر است و پروازهای بین‌المللی و داخلی زیادی در آن در حال انجام است. امکاناتی مانند رستوران و کافی‌شاپ، اینترنت رایگان و فروشگاه‌های متعدد در این فرودگاه برای مسافران در نظر گرفته شده است. ۶ ترمینال اختصاصی در فرودگاه JFK قرار دارد و از این فرودگاه به تمام نقاط شهر و اطراف به‌وسیله قطار زیرزمینی دسترسی دارید.

قیمت پرواز

ازآنجایی‌که این مسیر پروازی مستقیم نیست قیمت دقیقی برای آن نمی‌توانیم اعلام کنیم. قیمت پرواز به عوامل مختلفی مانند تعداد توقف‌ها، ایرلاین پروازی، فصل و روز سفر بستگی دارد.

اغلب ایرانیانی که ساکن نیویورک هستند در نوروز و یا تابستان به ایران سفر می‌کنند. به همین جهت نرخ بلیط در این وقت از سال به اوج خود می‌رسد. اگر قصد سفر به ایران رادارید بهتر است ۲ تا ۳ هفته جلوتر از زمان سفر اقدام به دریافت بلیط نمایید.

پرواز نیویورک – تهران در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی فرود دارد. بعد از توقف هواپیما در فرودگاه می‌توانید از خدمات فرودگاه امام خمینی مانند رستوران و کافی‌شاپ، اینترنت رایگان و خدمات سالن انتظار استفاده کنید. از فرودگاه امام خمینی به تمام نقاط تهران و یا ایران دسترسی مستقیم وجود دارد.

02183348