پرواز تهران به نیویورک 

نیویورک شهری واقع در شمال شرقی ایالات‌متحده آمریکا است. این شهر یکی از پرجمعیت‌ترین و مهم‌ترین شهرهای جهان و مرکز فرهنگی، سیاسی و اقتصادی در آمریکاست. به‌منظور گردشگری و یا کار، ایرانیان بسیاری هرساله به شهر نیویورک سفر می‌کنند؛‌به همین جهت پرواز تهران به نیویورک و نیویورک به تهران متقاضیان بسیاری دارد.

در بازدید از شهر نیویورک از جاذبه‌های گردشگری این شهر مانند برج امپایر استیت، برج آزادی و برج کرایسلر دیدن کنید. همچنین موزه‌های مشهوری مانند موزه متروپولیتن هنر، موزه تاریخ طبیعی، موزه یادگاری ۱۱ سپتامبر، مرکز تجارت جهانی و موزه گوگنهایم نیز در این شهر قرار دارند.

بلیط هواپیما تهران نیویورک با قیمت ارزان

از تهران به نیویورک پرواز مستقیم وجود ندارد و پرواز‌ها در یک فرودگاه واسط توقف دارند. مسافت تهران نیویورک ۹۸۷۹ کیلومتر است چیزی حدود ۱۲ تا ۱۴ ساعت! بسته به تعداد توقف‌ها و مسیر این زمان می‌تواند طولانی‌تر شود.  

در حال حاضر شرکت‌هایی مانند قطرایرویز، لوفت هانزا، ترکیش و فلای دبی در این مسیر مسافر جابه‌جا می‌کنند و دارای توقف در کشور واسطی نیز هستند.

پرواز تهران به نیویورک 

فرودگاه نیویورک

از فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی و فرودگاه لاگواردیا در نیویورک به سایر نقاط جهان پروازهای مستقیم انجام میشود.

فرودگاه (JFK): این فرودگاه در جنوب نیویورک و در حدود ۱۹ کیلومتری جنوب شرقی منهتن قرار دارد. جان اف کندی بزرگ‌ترین فرودگاه نیویورک است و پروازهای داخلی و بین‌المللی زیادی در آن را انجام می‌شود.
فرودگاه جان اف کندی دارای ۶ ترمینال است که هر یک به شرکت‌های هواپیمایی مختلف اختصاص دارد. این فرودگاه دارای امکاناتی مانند رستوران‌، فروشگاه‌، صندلی‌ ماساژ، اینترنت رایگان است که در طول مدت انتظار می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. همچنین این فرودگاه به‌وسیله قطار زیرزمینی است که به شهر نیویورک و مناطق اطراف آن متصل است.

فرودگاه لاگواردیا (LGA): این فرودگاه در بخش شمالی شهر واقع‌شده است و اغلب پروازهای داخلی و کوتاه‌مدت از این فرودگاه انجام می‌شود. فرودگاه لاگواردیا دارای چهار ترمینال است که هر یک به شرکت‌های هواپیمایی مختلف اختصاص دارد.

قیمت پرواز نیویورک

بلیط تهران به نیویورک قیمت مشخصی ندارد. این پرواز مستقیم نیست و در کشور سومی دارای توقف است. درصورتی‌که توقف پرواز طولانی باشد ملزم به دریافت ویزای ترانزیت هستید. بسته به نوع پرواز، روز و فصل سفر قیمت بلیط ممکن است تغییر کند.

در بهار و پاییز بر تعداد مسافران اضافه می‌شود به همین جهت نرخ بلیط بالاتر می‌رود. اگر قصد سفری اقتصادی دارید توصیه می‌کنیم در ایام پر گردشگر به این شهر سفر نکنید.

02183348