پرواز پاریس به تهران

تهران شهری خاکستری در ایران است که سالیانه آمار بالایی را از لحاظ جذب گردشگر به خود اختصاص می‌دهد. درست است که آلودگی موجود در پایتخت مجال گشت و گذار و طبیعت گردی را به صورت طولانی مدت نمی‌دهد. اما باید بدانید که دیدنی‌ها و جاذبه‌های گردشگری تهران به قدری زیاد است که در اکثر مکان‌های آن مانند دربند تهران و یا برج میلاد، تعداد کثیری توریست دیده می‌شود. اگر می‌خواهید با پرواز پاریس به تهران همراه شوید و یا از تهران به پاریس بروید در هر دو صورت می‌توانید خرید بلیط هواپیما به سایت قصر شیرین بسپارید.

بلیط هواپیما پاریس تهران با قیمت ارزان

اگر می‌خواهید یک سفر نسبتا اقتصادی را تجربه کنید سعی کنید خرید بلیط هواپیما را به روزهای غیر تعطیلی تقویم موکول کنید. زیرا در تعطیلات قیمت بلیط هواپیما بالا می‌رود و مشمول هزینه بیشتری برای پرواز خواهید شد. مورد دیگری که با رعایت آن پرواز پاریس تهران با قیمت ارزان‌تری برایتان تمام می‌شود توجه به خدمات پرواز و نوع ایرلاینی است که تهیه می‌کنید. بلیط هواپیما پاریس تهران در سایت قصر شیرین با مناسب‌ترین قیمت در دسترس شماست.

پرواز پاریس به تهران

فرودگاه بین المللی تهران

فرودگاه بین المللی امام خمینی واقع در شهر فرودگاهی تهران ناظر و مجری پروازهای داخلی و خارجی پایتخت است. همانطور که انتظار می‌رود پرواز پاریس تهران در این فرودگاه به زمین می‌شیند و خدماتی مانند CIP و VIP را در صورت رزرو در اختیار مسافران قرار می‌دهد. خوب است بدانید به هنگام ورود به این فرودگاه می‌توانید از خدمات رایگان مانند امکانات رفاهی سالمندان و کم توانان، خدمات اورژانس، اینترنت و دیکر موارد استفاده کنید. در کنار این خدمات موارد دیگر مانند رستوران، کافی شاپ، فروشگاه پوشاک، زیورآلات، مغازه سوغاتی‌های ایرانی و تمام نیازهای شخصی و غیر شخصی را پوشش می‌دهد. 

اطلاعات پرواز تهران

در پرواز پاریس به سمت تهران حدود ۵ ساعت در میان ابرها هستید و پس از این مدت به فرودگاه امام خمینی خواهید رسید. پروازهای تهران پاریس و پاریس تهران به صورت مستقیم برگزار می‌شود. نکته اینجاست پرواز با مبدا تهران تنها با ماهان ایر انجام می‌شود ولی در پرواز پاریس به سمت تهران شرکت‌های هواپیمایی متعددی فعال هستند مانند:

  • ترکیش ایرلاین
  • پگاسوس ایرلاین
  • قطر ایرویز
  • آسترین ایرلاین
  • امارات
  • ویولینگ ایرلاین و غیره

حتی می‌توانید این پرواز را با انتخاب چندین ایرلاین انتخاب کنید و با توقف در شهر مورد نظرتان به امور دیگری رسیدگی کنید. البته این نوع سفرها بیشتر برای افرادی کاربردی است که برای کار سفر کرده‌اند.

02183348