پرواز تهران به پاریس

پاریس شهر زیبا و رویایی در کشور فرانسه است. این شهر یکی از پرطرفدارترین مقاصد اروپایی بوده و تعداد بی‌شماری از جاذبه‌های معروف گردشگری را در خود جای داده است. اگرشما هم قصد سفر به پاریس و بازدید از برج ایفل را دارید می‌توانید از طریق قصر شیرین، بلیط پرواز تهران به پاریس را خریداری کنید. لازم است بدانید که بلیط برگشت نیز درحال حاضر با عنوان پاریس به تهران در سایت موجود است. احتمالا خیابان‌های پاریس را با نورپردازی‌ها و تصویر مردمانی که همیشه در حال گشت و گذار هستند می‌شناسید. این شهر همیشه بیدار است و از نظر صنعت گردشگری، روند رشد اقتصادی و فرهنگی جزو چند شهر اول در اروپا می‌باشد. دیدنی‌های پاریس آن قدر سرگرمتان می‌کند که زمانی برای تفریح نمی‌ماند. اما سعی کنید در کنار بازدید از مناطق تاریخی زمانی را صرف تفریح و بازی در پارک آبی پاریس ( aquaboulevard ) را فراموش نکنید.

بلیط هواپیما تهران پاریس با قیمت ارزان

چندین مورد وجود دارد که با رعایت آن‌ها می‌توانید بلیط هواپیما خود را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. یکی از این موارد انتخاب زمان درست خرید بلیط است. به عنوان مثال اگر محدودیت زمانی برای سفرتان ندارید می‌توانید پرواز را برای آخر هفته و در ساعات اولیه صبح مانند ۴ تا ۶ صبح از سایت قصر شیرین رزرو کنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید پروازهایی که در این ساعات انجام می‌شود قیمت پایین‌تری نسبت زمان‌های دیگر دارند. از دیگر مواردی که با رعایت آن می‌توانید برای بلیط هواپیما تهران پاریس قیمت کمتری بپردازید لغو سفرتان در روزهای تعطیل است. به این ترتیب اگر می‌خواهید در تعطیلات سال نو به پاریس بروید قید بلیط‌های قیمت مناسب را بزنید!

پرواز تهران به پاریس

قیمت بلیط هواپیما پاریس

بدیهی است که در قیمت پرواز چندین و چند مورد مانند نرخ دلار، خدمات ارائه شده، پیک تعطیلات و شلوغی تقویم، زمان خرید بلیط و دیگرموارد تاثیر گذار است. اما در سایت قصر شیرین نگران قیمت بلیط‌ها نباشید. ما همیشه در تلاش هستیم تا بهترین خدمات پرواز را بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار دهیم.

اطلاعات پروازی

در پاریس سه فرودگاه وجود دارد که ناظر پروازهای ورودی و خروجی هستند. این فرودگاه‌ها عبارت‌اند از: فرودگاه شارل دوگل (CDG)،  فرودگاه اورلی (ORY)و فرودگاه باووایس تیلی (BVA). خطوط هوایی از مبدا تهران به مقصد پاریس همه روزه فعال است. اگر می‌خواهید به صورت مستقیم به پاریس بروید نیاز است که ایران ایر را برای سفر خود انتخاب کنید. به طور کلی از تهران به پاریس حدود ۶ ساعت در هواپیما هستید اما ممکن است بر اساس شرایط جوی و یا فرودگاهی مقداری متفاوت باشد.

02183348