پرواز پنانگ به تهران

اگر سفرتان در پنانگ به پایان رسید و قصد بازگشت به تهران را دارید می توانید با خرید بلیط هواپیما پنانگ تهران از این جزیره زیبا خداحافظی کنید. جزیره پنانگ که به جزیره مروارید نیز معروف است از شهرهای توریستی مالزی به شمار می رود. این جزیره جاذبه های گردشگری طبیعی زیادی دارد که آن را به یک مقصد شگفت انگیز تبدیل کرده است. وسعت این جزیره حدود ۱۰۰۰ کیلومتر است. همین موضوع باعث شده برای بازدید از آن با سختی کمتری رو به رو باشیم. زیرا همه چیز با فاصله کمی از یکدیگر قرار گرفته است. پرواز پنانگ به تهران و پرواز تهران به پنانگ هم اکنون از سایت قصر شیرین قابل خریداری است.

بلیط هواپیما پنانگ تهران با قیمت ارزان

خرید بلیط ارزان همیشه یکی از خوشایندترین اتفاقاتی است که می تواند برای مسافران و گردشگران بیفتد. ما در این بخش سعی می کنیم نکاتی را به شما یاد آور شویم تا بتوانید بلیط هواپیمای قیمت مناسبی را خریداری کنید.

به عنوان مثال یکی از مواردی که می توانید با رعایت آن بلیط هواپیمای ارزان بخرید، خرید بلیط زود تر از موعد است. به عبارتی زمانی که تاریخ سفرتان مشخص می شود برای سفرهای داخلی ۲ تا ۳ هفته و برای سفرهای خارجی ۱ تا ۲ ماه جلوتر اقدام به خرید بلیط کنید.

بلیط های چارتی و لحظه آخری نیز از قیمت های مناسبی برخوردار هستند اما باید بدانید که بعضی از این بلیط ها به علت نزدیکی زمان پرواز، با قیمت بالاتری به فروش می رسند.

پرواز پنانگ به تهران

فرودگاه پنانگ

با توجه به پرواز بین تهران و پنانگ، شناخت فرودگاه مقصد از اهمیت بالایی برخوردار است. خوب است بدانید فرودگاه بین المللی پنانگ بایان لپاس با نام لاتین Penang Bayan Lepas یکی از فرودگاه های مجهز و البته قدیمی شبه جزیره مالزی است. احتمالا با وجود واژه قدیمی فکر می کنید که این فرودگاه تجهیزات لازم را برای استقبال از شما نخواهد داشت. اما باید بگوییم فرودگاه پنانگ در سال های اخیر، نوسازی و مرمت کافی داشته است.

امکانات فرودگاه پنانگ در مالزی

هنگام ورود به این فرودگاه اماکن تفریحی و رفاهی زیادی را می بینید. این مغازه ها شامل باشگاه گلف و زمین مخصوص گلف، صرافی و خدمات بانکداری، کافه و رستوران، دفاتر اجاره ماشین و فروشگاه مواد غذایی هستند. در نزدیکی این فرودگاه دو هتل معروف برای رفاه حال مسافران نیز وجود دارد که با نام هتل پنانگ و اکوآ تریال پنانگ شناخته می شود. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر پنانگ ۱۶ کیلومتر و حدود ۶۰۰۰ کیلومتر با تهران فاصله دارد.

02183348