پرواز تهران به پنانگ

سفر به مالزی یکی از شگفت انگیزترین سفرهایی است که می توانید در زندگی خود تجربه کنید. پنانگ یک جزیره زیبا و جذاب در شمال غربی شبه جزیره مالزی است. این جزیره از جاذبه های تاریخی و دیدنی های هیجان انگیزی بهره می برد که باعث جذب روزافزون گردشگران شده است. اگر شما هم می خواهید به این جزیره دوست داشتنی بروید به شما پیشنهاد می کنیم هم پرواز تهران به پنانگ و هم پرواز پنانگ به تهران را از سایت قصر شیرین تهیه کنید. با این کار هم می توانید برای سفرتان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و هم از قیمت های مناسب تری بهره مند شوید.

بلیط هواپیما تهران پنانگ با قیمت ارزان

این ایالت کوچک حدود یک میلیون و هفتصد هزار نفر جمعیت دارد و مردم آن به زبان مالایی صحبت می کنند. آب و هوای این منطقه معتدل است و در هر فصلی زیبایی های خاص خودش را داراست. به طور کلی همراه شدن با تورهای گردشگری می تواند سفر ارزان تری را به شما ارائه دهد. اما اگر به دنبال بلیط هواپیمای ارزان قیمت هستید می توانید منتظر بلیط های لحظه آخری و یا چارتری باشید. اگر هم برنامه سفرتان را از مدت ها قبل ریخته اید می توانید بلیط هواپیما را برای ماه بعد رزرو کنید. هر چه قدر که به تاریخ پرواز نزدیک تر می شویم قیمت ها افزایش پیدا می کند پس سعی کنید برای خرید بلیط پرواز ارزان گوش به زنگ باشید.

پرواز تهران به پنانگ

بهترین زمان سفر به پنانگ

همان طور که در بخش قبل اشاره کردیم مالزی شبه جزیره است و آب و هوای معتدل جزیره ای دارد. اما در بعضی فصول ممکن است رطوبت ناشی از دریا آن قدر کلافه تان کند که موهایتان فر بخورد و لباس هایتان به تن بچسبد. در ماه آوریل و بعد از آن سپتامبر و اکتبر طوبت به اوج خود می رسد. در سفر به مالزی سعی کنید قبل از هر چیزی از ماهیت سفر خود آگاه شوید بعد اقدام به خرید بلیط کنید. به عبارتی مشخص کنید که به دنبال ماجراجویی در مالزی هستید و یا می خواهید مدتی را به دور از هیاهوی شهر در هوای معتدل جزیره پنانگ استراحت کنید. در این جزیره جشنواره ها و فستیوال های متعددی برگزار می شود که با اطلاع از آن ها می توانید سفر مفید تری برای خود رقم بزنید.

اطلاعات پروازی

در پرواز تهران به پنانگ هیچ مسیر مستقیمی وجود ندارد و باید برای رفتن به این جزیره پروازهایی با چند توقف را رزرو کنید. ایرلاین هایی با چند توقف به پنانگ می رسند عبارت اند از: قطر، مالیندو ایویز و مالزی. به طور کلی مدت زمان پرواز تهران پنانگ حدود ۱۴ ساعت و ۵۵ دقیقه است. اما مقدار دقیق آن را با توجه به نوع ایرلاینی که انتخاب می کنید و توقف هایی که دارید می توانید تخمین بزنید.

02183348