پرواز رشت به تهران

 

سفر هوایی راحت ترین نوع سفر است و با وجود اینکه هزینه بیشتری نسبت به سایر روش ها مانند سفر با قطار یا ماشین شخصی دارد اما طرفدارن زیادی هم دارد. پرواز رشت تهران و تهران به رشت از مسیرهای پرتردد است و مسافران زیادی دارد که هر روزه  برای بلیط رفت و برگشت این مسیر تقاضای خرید بلیط دارند.

بلیط هواپیما رشت تهران با قیمت ارزان

بلیط هواپیمای این مسیر معمولا در آخر هفته و تعطیلات تقاضای بیشتری دارد. اگر قصد دریافت بلیط ارزان دارید ایام هفته و بلیط های چارتری و لحظه آخری پیشنهاد مناسبی است.

پرواز رشت با پروازهای آسمان، وارش، قشم ایر و ایران ایر تقریبا هر روز انجام میشود. برای پرواز به تهران باید حداقل ۱ ساعت زودتر از پرواز در فرودگاه  رشت حضور داشته باشید. فرودگاه رشت یا فرودگاه سردار جنگل که در بلوار ولیعصر شهر رشت واقع شده است روزانه ۱۰۰ پرواز را پوشش می دهد. پروازهای خارجی فرودگاه رشت به مقاصد مسقط، باتومی و نجف محدود است اما علاوه بر تهران از رشت به شهرهای مشهد، کیش، تبریز، اهواز و شهرهای بسیار دیگری می توانید پرواز داشته باشید.

فاصله تهران رشت ۲۱ کیلومتر است و با هواپیما حدودا ۱ ساعت زمان میبرد. بسته به شرایط جوی ممکن است پرواز شما با تاخیر انجام شود و یا مدت بیشتری زمان ببرد.

پرواز رشت به تهران

قیمت بلیط تهران از رشت

قیمت بلیط هواپیما به عوامل مختلفی مانند نوع پرواز و کلاس پروازی بستگی دارد. پروازهای فرست کلس با توجه به خدماتی که ارائه می دهند از پروازهای اکونومی قیمت بیشتری دارند. همچنین فصل سفر نیز در قیمت بلیط تاثیر دارد.

در اواخر خرداد که دانشجویان قصد بازگشت به تهران را دارند و تقاضا برای دریافت بلیط بیشتر می شود و یا عده ای برای گذراندن تعطیلات به تهران سفر میکنند قیمت بلیط بالاتر می رود.

فرودگاه مهرآباد تهران

پرواز رشت به تهران از فرودگاه سردار جنگل پرواز کرده و در فرودگاه مهرآباد فرود می آید. امکانات فراوانی در فرودگاه مهرآباد تهران برای مسافران در نظرگرفته شده است که می توانید از آنها استفاده کنید. مسافران می توانند از کافی شاپ، رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان استفاده کنند. تاکسی های فرودگاه مسافران را به تمام نقاط تهران جابه جا می کنند. بهتر است پیش ازرسیدن به تهران هتل خود را رزرو کنید تا با خیالی آسوده به تهران سفر داشته باشید.

02183348