پرواز سائوپائولو به تهران

سائوپائولو یکی از مهم ترین و پرجمعیت ترین شهرها در برزیل و در جهان است که بسیاری از افراد بین این دو کشور با پرواز سائوپائولو به تهران و برعکس تهران به سائوپائولو دائما در حال جا به جایی و سفر هستند.

از طرفی در تمام ایام سال گردشگران زیادی هستند که به قصد تفریح به سائوپائولو برزیل راهی می شوند و بعد از آن که طبق برنامه ریزی سفر خود بهترین لحظات را سپری کردند و سفر خود را با حال خوب به پایان رساندند، می خواهند که به تهران و محل سکونت خود بازگردند. در این بین است که خرید بلیط پرواز سائوپائولو با قیمت ارزان نمایان می شود.

پرواز سائوپائولو به تهران

بلیط هواپیما سائوپائولو تهران با قیمت ارزان

قیمت بلیط هواپیما سائوپائولو تهران به موارد متعددی بستگی دارد. از جمله این موارد می توان به زمان سفر، تعداد توقف، تعطیلات، فصل سفر و نوع ایرلاین اشاره کرد.

زمانی که پنل رزرویشن صفحه اصلی سایت قصرشیرین را تکمیل و روی دکمه جستجو کلیک کردید به شما صفحه ای نمایش داده می شود که حاوی انواع بلیط های چارتری با اطلاعات همچون جزئیات پرواز و جزئیات قیمت است که این اطلاعات در هر بلیط متفاوت است و در طول مسیر بین این دو کشور (برزیل و ایران) حداقل یک توقف وجود دارد.

همچنین در این صفحه شرکت هواپیمایی های متعددی مانند لوفتهانزا، قطر، ترکیش، امارات و… وجود دارد که هر یک از این ایرلاین ها با توجه به امکانات و خدماتی که به مسافران خود ارائه می کنند دارای بلیط هایی با جزئیات و قیمت های مختلفی هستند.

بنابراین در خصوص قیمت بلیط هواپیمای این مسیر نمی توان قیمت دقیقی را بیان کرد.

بدین منظور می توانید از طریق سایت یا دیگر روش های موجود (حضوری و تلفنی) با کارشناسان آژانس هواپیمایی قصر شیرین تهران در ارتباط باشید و در نهایت با راهنمایی های فرد کارشناس و تصمیم خود می توانید بلیط هوایپمای سائوپائولو تهران با قیمت ارزان و مناسبی را انتخاب و خریداری نمایید.

فرودگاه بین المللی سائوپائولو گوارولوس

یکی از پر رفت و آمدترین فرودگاه ها در کشور برزیل، فرودگاه بین المللی سائوپائولو گوارولوس است که اهالی این کشور آن را با نام فرودگاه بین المللی آندرو فرانکو مونترو می‌شناسند اما نام این فرودگاه به طور رسمی نیز سائوپائولو گوارولوس می باشد.

فرودگاه گوارولوس علاوه بر آن که از اصلی ترین فرودگاه های شهر سائوپائولو به شمار می رود، در خود برزیل هم جزء مهم‌ترین فرودگاه های بین المللی محسوب می شود.

در صورتی که قصد دارید از هر گوشه ای از برزیل به فرودگاه بین المللی سائوپائولو گوارولوس برسید می توانید از تاکسی های موجود در خیابان و حتی تاکسی های معتبر و امین این فرودگاه استفاده کنید.

همچنین در فرودگاه گوارولوس سائوپائولو یک سری اتوبوس وجود دارد که به اقصی نقاط کشور حرکت کرده و توقف دارند. شما مسافران می توانید با استفاده از این اتوبوس ها به سمت مقصد مورد نظر خود راهی شوید و یا سوار این اتوبوس ها شده و به سمت فرودگاه گوارولوس بیایید و به سمت فرودگاه بین المللی امام خمینی در تهران حرکت کنید.

یکی دیگر از روش های دسترسی به این فرودگاه، استفاده از قطار و مترو است که به راحتی می توانید در مدت زمان نسبتا کوتاهی وارد فرودگاه شوید و در موعدد مقرر به سمت پایتخت ایران راهی شوید.

02183348