پرواز تهران به سائوپائولو

کشوری در کرانه های اقیانوس اطلس به نام برزیل وجود دارد که کم و بیش نصف آمریکای جنوبی را شامل می شود. در واقع می توان گفت که برزیل در قاره آمریکای جنوبی قرار دارد و به عنوان بزرگ ترین کشور در جهان شناخته می شود. در این کشور شهرهای مهمی وجود دارد که شامل  سائوپائولو، بلوهوریزونته، سلوادور و ریودوژانیرو است که مهم ترین آن ها سائوپائولو می باشد. اگر با پرواز تهران به سائوپائولو و برعکس سائوپائولو به تهران به سمت این کشور سفر کرده باشید بی شک باید بدانید که تنوع زیادی در جاذبه های تفریحی و شیوه زندگی اهالی این کشور وجود دارد که هر ساله میزبان میلیون ها گردشگر و توریست است.

هر زمانی که به سمت سائو پائولو و کشور برزیل سفر کنید، خواهید دید که در تمام ۳۶۵ روز سال افراد زیادی به سمت جاذبه ها و دیدنی های این شهر راهی می شوند و بالطبع در تمام سال کشوری شلوغ و پر از گردشگر است.

شاید پیش خود فکر کنید که تابستان در برزیل بسیار گرم است اما بهتر است بدانید که بسیاری از افراد با این نوع آب و هوا هیچ گونه مشکلی ندارند و باز هم به سمت این شهر و کشور و دیدنی های آن سفر می کنند.

اگر قصد دارید که به سمت این کشور و شهرهای دلربای آن راهی شوید، توصیه می کنیم که کمی دست نگه دارید و در خصوص بلیط‌های این مسیر اطلاعاتی را به دست بیاورید تا در نهایت بتوانید بهترین تصمیم را برای سفر خود و خرید بلیط آن بگیرید.

پرواز تهران به سائوپائولو

بلیط هواپیما تهران سائوپائولو با قیمت ارزان

اگر اطلاعات مورد نیاز پنل رزرویشن در صفحه اصلی آژانس مسافرتی قصر شیرین تهران را تکمیل کرده و روی دکمه جستجو کلیک کرده باشید، متوجه خواهید شد که ایرلاین های مختلفی همچون قطر، امارات، فلای دبی، ترکیش و لوفتهانزا وجود دارند که با خرید هر یک از بلیط های این مسیر می توانید به سمت این شهر راهی شوید.

همچنین اگر به بلیط هر یک از ایرلاین ها دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که قیمت، جزئیات پرواز و جزئیات قیمت هر یک از بلیط‌ها با یکدیگر متفاوت هستند.

بهتر است در نظر داشته باشید که در مسیر تهران به سائو پائولو برزیل نیز مسیر مستقیم وجود ندارد و در طول مسیر حداقل یک توقف خواهید داشت.

به عبارت دیگر تعداد توقف، یکی از آن عواملی‎‌ست که به راحتی بر روی قیمت بلیط های این مسیر اثر می گذارد. پس اگر قصد دارید با قمیت مناسبی از تهران به سمت سائو پائولو راهی شوید، بلیط ایرلاینی را انتخاب کنید که تعداد توقف آن حداقل ۱ بار باشد.

بنابراین برای بلیط هواپیما تهران سائوپائولو نمی توان قیمت دقیقی بیان کرد. چرا که نوع امکانات و خدمات ایرلاین ها با یکدیگر متفاوت است که می تواند روی قیمت بلیط اثرگذار باشد.

پس اگر می خواهید از قیمت بلیط هواپیمای این مسیر مطلع شوید می توانید به صورت حضوری، تلفنی و یا اینترنتی با کارشناسان آژانس مسافرتی قصر شیرین تهران در ارتباط باشید.

چه زمانی به سائوپائولو سفر کنیم؟

چه زمانی به سائوپائولو سفر کنیم؟

همانطور که گفته شد سائوپائولو از پرجمعیت ترین شهرها در برزیل و حتی در جهان محسوب می شود.

جاذبه های گردشگری متعددی همچون خیابان پائولیستا، محله لیبرداد، رودخانه پینهیروس و… در سائوپائولو برزیل وجود دارد که هر ساله گردشگران زیادی از گوشه و کنار کره زمین با پرواز تهران به سائوپائولو به سمت این شهر و کشور برزیل راهی می شوند.

پیش از آن که با پروازهای تهران به شهر سائو پائولو برزیل و جاذبه های آن حرکت کنید بهتر است که در ابتدا اطلاعاتی در خصوص این سفر داشته باشید. اطلاعاتی که می تواند شامل شرایط آب و هوایی کشور برزیل و این شهر باشد.

در واقع با دانستن شرایط جوی مقصد سفر خود می توانید بهترین لحظات را در طول سفر خود تجربه کنید.

بهترین زمان سفر به سائوپائولو

اگر قصد دارید که به سمت پرجمعیت ترین شهر جهان در برزیل سفر کنید می توانید از خرداد ماه یعنی در فصل بهار به سمت این شهر راهی شوید.

البته فراموش نکنید که حداقل ۱۰ روز پیش از سفر خود بلیط هواپیما تهران سائو پائولو را با قیمت مناسب از آژانس مسافرتی قصر شیرین تهران تهیه نمایید تا بتوانید جزء اولین کسانی باشید که در بهترین زمان به سمت این شهر سفر می کند.

اگر با شرایط جوی گرم و طاقت فرسا مشکلی ندارید می توانید در فصل تابستان به سمت برزیل و پرجمعیت ترین شهر آن راهی شوید.

برخی از گردشگران بر این باور هستند که بهترین زمان سفر به سائوپائولو در فصل پاییز است که بسیاری از این نوع افراد به فصل پاییز به سمت این شهر راهی می شوند. در مقابل زمستانی سرد و نسبتا خشک در این شهر وجود دارد که با استفاده از لباس های گرم و وسایل گرمایشی می توان زمستان و سرمای آن را به راحتی پشت سر گذاشت.

02183348