پرواز آکتائو تهران

قزاقستان، یکی از کشورهای پهناور منطقه قفقاز است که سفر به آن، هزینه پایینی دارد و دارای جاذبه‌های گردشگری متنوعی نیز می‌باشد؛ آکتائو، یکی از شهرهای بندری و توریستی قزاقستان است که بسیاری از گردشگران، بازدید از آن را در برنامه سفر قزاقستان خود می‌گنجانند. اغلب گردشگران ایرانی نیز در سفر قزاقستان خود با پرواز تهران آکتائو وارد این کشور شده و در مسیر برگشت با پرواز آکتائو تهران به کشور باز می‌گردند.

پرواز آکتائو تهران

بلیط هواپیما آکتائو تهران

مسیر هوایی آکتائو تهران، 938 کیلومتر می‌باشد و پرواز از مبدا آکتائو به مقصد تهران حدود 6 ساعت و 35 دقیقه طول می‌کشد. بلیط پرواز آکتائو تهران را می‌توانید از طریق آژانس هواپیمایی قصر شیرین به 3 روش حضوری، تلفنی و آنلاین تهیه نمایید.

میزان بار مجاز در پرواز آکتائو تهران به ایرلاین، مدل هواپیما و کلاس پروازی بستگی دارد؛ البته میزان بار مجاز در اغلب پروازهای آکتائو تهران، حدود 25 تا 35 کیلوگرم است.

قیمت بلیط هواپیما آکتائو تهران

قیمت بلیط هواپیمای آکتائو تهران به عوامل مختلفی از جمله زمان سفرتان بستگی دارد. معمولا بلیط پرواز آکتائو تهران در روزهای وسط هفته، ایام غیر تعطیل و فصول سرد ارزان‌تر است.

همچنین برای خرید بلیط هواپیمای آکتائو تهران می‌توانید به سراغ بلیط لحظه آخری پرواز آکتائو تهران بروید. پروازهای لحظه آخری، پروازهایی هستند که ظرفیت آن‌ها تا آخرین لحظات پر نشده است و در نتیجه توسط ایرلاین‌ها با قیمت پایین‌تر عرضه می‌شوند.

بهترین هتل‌های آکتائو

از آن‌جایی که شهر آکتائو، یکی از شهرهای توریستی کشور قزاقستان است، هتل‌های خوبی با خدمات رفاهی متنوع دارد. پیشنهاد می‌کنیم در سفر به آکتائو، در یکی از هتل‌های زیر اقامت کنید:

  • هتل سه دلفین

هتل سه دلفین(Three Dolphins Hotel)، یکی از بهترین هتل‌های شهر آکتائو است که امکانات رفاهی متنوعی دارد. با اقامت در این هتل در تور قزاقستان در اوقات فراغت خود می‌توانید از استخر و سونا و جکوزی استفاده نمایید. همچنین این هتل دارای رستورانی لوکس است که غذاهایی عالی را سرو می‌کند.

خرید پرواز آکتائو تهران

  • گرند هتل ویکتوری

گرند هتل ویکتوری، هتلی 5 ستاره و لوکس در شهر آکتائو است که در ارتفاع 1640 متری دریای خزر قرار دارد. این هتل دارای امکانات تفریحی متنوعی مانند استخر، سونا و جکوزی و مرکز اسپاست. همچنین گرند هتل ویکتوری دارای باری با چشم‌انداز پانورامیک از شهر آکتائو است.

  • هالیدی این آکتائو

هتل هالیدی این آکتائو(Holiday Inn Aktau)، یکی از هتل‌های 4 ستاره آکتائو است که در نزدیکی ساحل قرار دارد. این هتل امکانات مختلفی مانند اینترنت، استخر و سونا و جکوزی را برای مهمانانش فراهم کرده است.

  • رنسانس آکتائو هتل

رنسانس آکتائو هتل، یکی از هتل‎های مدرن و لوکس در آکتائوی قزاقستان است که اقامتی دلپذیر و راحت را در تور قزاقستان برای شما فراهم می‌کند. این هتل دارای استخر روباز و استخر سرپوشیده است و اسپایی مجهز نیز دارد.

02183348