پرواز تهران آکتائو

آکتائو، یکی از شهرهای زیبای قزاقستان در جنوب غربی این کشور است که حدود 200 هزار نفر جمعیت دارد. این شهر به دلیل جاذبه‌های گردشگری متنوعش به یکی از مقاصد اصلی گردشگران در تور قزاقستان تبدیل شده است. در سال‌های اخیر سفر تفریحی به آکتائوی قزاقستان در بین ایرانی‌ها نیز محبوب شده است. بیشتر گردشگران ایرانی که قصد سفر به آکتائو را دارند، با پروازی از مبدا تهران عازم آکتائوی قزاقستان می‌شوند و در مسیر برگشت هم با پرواز آکتائو تهران به کشور بر می‌گردند.

پرواز تهران آکتائو

بلیط هواپیما تهران آکتائو

مسیر هوایی تهران آکتائو حدود 938 کیلومتر است و پرواز از پایتخت کشورمان به آکتائو به طور متوسط 6 ساعت و 35 دقیقه طول می‌کشد. بلیط هواپیمای تهران به شهر آکتائو را می‌توانید از طریق آژانس هواپیمایی قصر شیرین به 3 صورت حضوری، تلفنی و اینترنتی خریداری نمایید.

برای خرید بلیط پرواز از تهران به آکتائو به صورت اینترنتی ابتدا باید وارد سایت آژانس هواپیمایی قصر شیرین بشوید؛ سپس در باکس مبدا، تهران را وارد کنید، در باکس مقصد نیز آکتائو را بنویسید و تاریخ سفر خود را نیز مشخص نمایید. حالا کلید جستجو را بزنید تا بلیط پرواز ایرلاین‌های مختلف در مسیر هوایی تهران آکتائو نمایش داده شود.

لازم به ذکر است پرواز تهران آکتائو از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در تهران بلند می‌شود و در فرودگاه بین‌المللی آکتائو به روی زمین می‌نشیند.

قیمت بلیط هواپیما تهران آکتائو

قیمت بلیط هواپیمای تهران آکتائو به عوامل مختلفی مانند ایرلاین، کلاس پروازی و زمان سفر شما بستگی دارد. به طور کلی قیمت بلیط هواپیمای تهران آکتائو در کلاس اکونومی ارزان‌تر از کلاس پروازی فرست کلاس و بیزنسی است. همچنین در فصل بهار که آکتائو، آب و هوای خوبی دارد، میزان سفر توریستی به این شهر افزایش می‌یابد و در نتیجه قیمت بلیط پرواز از مبدا تهران به مقصد آکتائو بالاتر می‌رود.

بلیط پرواز تهران آکتائو

دیدنی‌های شهر آکتائو

شهر آکتائو در ساحل دریای خزر قرار دارد و در نتیجه سواحل زیبایی دارد. در سفر به آکتائو علاوه بر لذت بردن از سواحل بی‌نظیر این شهر در حاشیه دریای خزر می‌توانید به انواع تفریحات آبی مانند قایق‌سواری بپردازید.

همچنین آکتائو، بناهای زیبا و مرکز فرهنگی متنوعی مانند موزه‌، سینما، تئاتر دارد که هر گردشگری با هر سلیقه‌ای می‌تواند اوقات خوشی در بازدید از آن‌ها در تور قزاقستان داشته باشد.

02183348