پرواز تفلیس به تهران

تفلیس به عنوان پایتخت گرجستان، تاریخ و فرهنگی غنی را از گذشته تا به امروز در دل خود حفظ کرده است و همواره پذیرای توریست و گردشگران زیادی بوده است. از طرفی بسیاری از افراد بر اساس شرایط و خواسته‌های خود همچون تفریح، زندگی و تحصیل به نقاط مختلفی از جهان سفر می کنند که تفلیس گرجستان از این قاعده مستثنی نیست! در واقع می توان گفت افراد ایرانی که در این کشور حضور دارند برای بازگشت به ایران و یا تفریح به سمت ایران و قلب تپنده آن سفر می کنند. پرواز تفلیس به تهران و برعکس تهران به تفلیس با قیمت ارزان یکی از فرصت های ویژه ای‌ست که با آژانس قصر شیرین تهران می توانید با بهترین ایرلاین‌ها و خدمات کاملی از تفلیس به سمت تهران راهی شوید.

در شهر تفلیس فرودگاهی بین المللی به نام شوا روستاولی تفلیس وجود دارد که با تهیه بلیط می توانید از تفلیس به تهران و یا برعکس سفر کنید.

بلیط هواپیما تفلیس تهران با قیمت ارزان

بلیط هواپیما تفلیس تهران با قیمت ارزان

برای خرید بلیط هواپیما تفلیس تهران باید حداقل یک هفته پیش از سفر اقدام کنید و به اصطلاح به لحظات آخر و چند ساعت قبل از سفر موکول نکنید. شاید پیش خود فکر کنید که هر لحظه و حتی چند ساعت قبل از سفر می توان بلیط سفر را تهیه کرد اما یک نکته را در نظر بگیرید. آن هم این که ممکن است در لحظات آخر قیمت بلیط هواپیما تفلیس تهران کاهش یابد و بالطبع ممکن است درهمان ساعات افرادی آن بلیط ها را خریداری کنند و شما از سفر خود جا بمانید. پس برای خرید بلیط پرواز تفلیس به تهران ریسک نکنید و به موقع بلیط خود را تهیه کرده و دریافت نمایید.

ایرلاین های مختلفی مانند قطر، فلای دبی،‌ ترکیش، لوفتهانزا و امارات در مسیر تهران و تفلیس در حال رفت و برگشت هستند که امکان داشتن حداقل یک توقف در این مسیر وجود دارد.

زمانی از طریق سایت اطلاعات مورد نیاز پرواز همچون مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت را تکمیل می کنید، صفحه دیگری به شما نمایش داده خواهد شد که در آن تعدادی بلیط با جزئیات پرواز، جزئیات قیمت، ایرلاین ها و موارد دیگری وجود دارد. بنابراین هر یک از آن ها قیمت های مختص به خودشان را دارند و در این مطلب نمی توان قیمت دقیقی را بیان کرد. پس اگر می خواهید از قیمت بلیط مدنظر خود مطلع شوید می توانید از طریق سایت اقدام کنید و یا به صورت حضوری و دیگر راه های ارتباطی با کارشناسان خبره و حرفه ای مجموعه ما در ارتباط باشید.

مدت زمان مسیر بین پایتخت گرجستان تا تهران

بر اساس تاریخ رفت و برگشت شما نوع ایرلاین ها و جزئیات بلیط فرق می کند. به عنوان مثال مدت زمان پرواز بلیط چارتری تفلیس به تهران با شرکت هواپیمایی قشم ایر حدودا ۱ ساعت و ۱۷ دقیقه است. از طرفی مدت زمان پرواز تفلیس به تهران با شرکت هواپیمایی وارش حدودا ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه است. بنابراین می توان گفت حداکثر مدت زمان پرواز از مبدا (تفلیس) به سمت مقصد (تهران) ۲ ساعت می باشد.

02183348