پرواز تهران به تفلیس

یکی از پرطرفدارترین مسافرت های خارجی در میان ایرانیان، تفلیس گرجستان است. چرا که برای سفر به این شهر نیازی به ویزا ندارید و خیلی راحت می توانید از ایران به سمت گرجستان سفر کنید. شهر تفلیس از آن دسته شهرهایی‌ست که تاریخ و فرهنگ دیرینه ای را در دل خود جای داده و آثار تاریخی و بقایای آن تا به امروز در شهر باقی مانده است که توانسته میزان جذابیت شهر را چندین برابر کند. علاوه بر آن مناطق تفریحی و طبیعت آن هم گردشگر و توریست های زیادی را با پرواز تهران به تفلیس به سمت پایتخت گرجستان جذب می کند.

بنابراین اگر می خواهید از جاذبه ها و بناهای تاریخی این شهر دیدن کنید می توانید با پرواز تهران به تفلیس و برعکس تفلیس به تهران در آژانس قصر شیرین تهران به سمت گرجستان راهی شوید. البته فراموش نکنید که در تمام ایام سال به جز فصل تابستان می توانید به سمت گرجستان سفر کنید. چرا که این شهر دارای آب و هوایی مرطوب و نیمه گرمسیری‌ست و بالطبع آب و هوایی گرم و طاقت فرسا در فصل تابستان بر روی تفلیس حاکم است.

بلیط هواپیما تهران تفلیس با قیمت ارزان

بلیط هواپیما تهران تفلیس با قیمت ارزان

قیمت بلیط هواپیما تهران تفلیس به عوامل متعددی مانند روز هفته، مناسبت ها، تعطیلات، نوع ایرلاین و کلاس پرواز شما بستگی دارد. اگر به بلیط های تهران به تفلیس دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که جزئیات قیمت و پرواز بلیط ها با یکدیگر فرق دارد و قاعدتا در این مطلب بیان قیمت دقیق بلیط تهران به سمت تفلیس نمی گنجد. لذا در صورتی که می خواهید از قیمت های این مسیر آگاه شوید می توانید از طریق سایت آژانس مسافرتی قصر شیرین تهران اقدام نمایید.

تفلیس: فرودگاه بین المللی شوا روستاولی

فرودگاه بین المللی شوا روستاولی در فاصله ۱۷ کیلومتری تفلیس قرار دارد که در گذشته به نام فرودگاه بین المللی نوو الکسوکا می‌شناختند. این فرودگاه از اصلی ترین فرودگاه های کشور گرجستان است که به واسطه خیابان جرج بوش می توان به سمت تفلیس و فرودگاه شوا روستاولی راهی شد.

اگر با پرواز تهران به تفلیس و یا برعکس تفلیس به تهران سفر کرده باشید متوجه خواهید شد که در دل این فرودگاه یک باند بتنی به اندازه ۳ کیلومتر وجود دارد و در ترمینال های آن می توان تمام مسافران و وسایل آن ها را به ترتیب و مرتب منتقل کرد.

بنابراین اگر می خواهید همانند بسیاری از افراد با پروازهای تهران به تفلیس و یا تفلیس به تهران در بهترین شرایط سفر کنید می‌توانید از طریق سایت قصر شیرین و دیگر راه های ارتباطی نسبت به خرید این بلیط با یکی از ایرلاین های قشم ایر، آسمان، امارات، لوفتهانزا، ترکیش، قطر و… قدم بردارید و درموعد مقرر از فرودگاه امام خمینی به سمت فرودگاه بین المللی شوا روستاولی راهی شوید و بعد به کارهای شخصی و برنامه ریزی های سفر خود رسیدگی کنید و بهترین لحظات را بگذرانید.

02183348