پرواز تهران به ایروان

پایتخت جمهوری ارمنستان، ایروان است که جمعیتی بالغ بر 1.3 میلیون نفر را در دل خود جای داده است و بزرگ ترین شهر در این کشور محسوب می شود. شهر ایروان در بخش شمال غربی ارمنستان قرار گرفته و در دامنه های کوه های آرارات واقع شده است. اگر دوست دارید که از کوه های آرارات و جاذبه های گردشگری این شهر دیدن کنید می توانید از آژانس مسافرتی قصر شیرین تهران بلیط پرواز تهران به ایروان و برعکس ایروان به تهران را با قیمت ارزان خریداری کنید.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید این شهر به عنوان یکی از شهرهای باستانی در جهان شناخته شده است و اکثریت ساختمان ها و معابد باستانی در شهر ایروان قرار دارند که بسیاری از آن ها دارای تاریخچه طولانی و مهمی در فرهنگ و تمدن ارمنستان هستند.

شهر ایروان دارای حوزه های هنری، فرهنگی و علمی بسیاری‌ست و دانشگاه های مهمی همچون دانشگاه ایروان و دانشگاه هنر ایروان در آن قرار گرفته است. همچنین در این شهر انواع موزه های مهم کشر ارمنستان وجود دارند که هر کدام از آن ها مربوط به تاریخ، هنر و فرهنگ این کشور هستند.

ایروان، شهری پویا و پر جنب و جوش است که دارای مراکز خرید (مانند مترونوم، تاشیر استریت، باغ دالما و…)، بازارهای سنتی (مانند ورنیساج، گومی شوکا) و رستوران های بسیار خوبی‌ست. در ادامه این مطلب به معرفی مراکز خرید و جاذبه های گردشگری ایروان ارمنستان می پردازیم.

پرواز تهران به ایروان

بلیط هواپیما تهران ایروان با قیمت ارزان

برای خرید بلیط چارتر و یا سیستمی بهتر است که از سایت های معتبر و آژانس های مسافرتی شناخته شده نسبت به خرید بلیط پرواز تهران به ایروان اقدام نمایید. یکی از آژانس هایی که می‌توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین بلیط پرواز را با قیمت ارزان و خدماتی نسبتا کامل اقدام کنید، آژانس مسافرتی قصر شیرین تهران است. اگر به پروازهای تهران به ایروان ارمنستان دقت کرده باشید متوجه خواهید که با توجه به نوع پرواز و روزهفته دارای قیمت های مختلفی است. بنابراین در این قسمت نمی‌توان برای این پرواز نرخ دقیقی را مشخص نمود.

پس اگر می خواهید به این کشور در فصل بهار یا دیگر ایام سال جاری به این شهر زیبا و باستانی سفر کنید پیشنهاد ما به شما این است که برای استفاده بهینه از زمان و هزینه خود به صورت آنلاین بلیط را تهیه کنید و یا در صورت دلخواه می توانید به آدرس حضوری آژانس مراجعه نمایید.

شهر زیبای ایروان: پایتختی آسیایی برای گردشگری

شهر زیبای ایروان: پایتختی آسیایی برای گردشگری

همانطور که در بخش های قبلی گفته شد، ایروان شهری باستانی و پایتخت ارمنستان است. معمولا در فصول بهار، پاییز و زمستان توریست و گردشگران زیادی به سمت ارمنستان سفر می کنند و بسیاری از این افراد به سمت شهر ایروان هم راهی می شوند تا شاهد جذابیت ها و دیدنی های این شهر باشند. در این قسمت از مطلب قصد داریم بهترین نقاط گردشگری ایروان را معرفی کنیم که بی شک با استفاده از پرواز تهران به ایروان می توانید بهترین این مناطق را ببینید و خاطره ای ماندگار و وصف نشدنی را در این سفر تجربه کنید.

بهترین نقاط دیدنی و گردشگری ایروان در کشور ارمنستان عبارتند از:

  • دژ اربونی
  • میدان آزادی
  • خیابان شمالی
  • خیابان آبوویان
  • کاساکاد ایروان
  • خانه اپرای ایروان
  • موزه هنرهای روسی
  • موزه هنر مدرن ایروان
  • مجسمه مام ارمنستان

بهترین زمان سفر به ایروان

بهترین زمان سفر به ایروان

به نظر شما بهترین زمان برای مسافرت به ایروان در فصلی است؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که بهترین فصل برای مسافرت به ایروان در دو فصل بهار و پاییز است. همچنین در فصل زمستان هم شهر ایروان ارمنستان، یکی از مقاصد توریستی و گردشگری برای ورزش اسکی، بازار کریسمس و… تبدیل می شود.

اگر می خواهید در ایام ذکر شده به سمت شهر ایروان راهی شوید می توانید از طریق خرید آنلاین و انتخاب یکی از پروازهای امارات، ترکیش و لوفتهانزا اقدام کنید و یا به صورت حضوری به آژانس مراجعه نمایید.

02183348