پرواز تهران به پوکت

یکی از رویایی‌ترین مقاصدی که می‌توانید در زندگی خود ببینید جزیره پوکت واقع در کشور تایلند است. این جزیره تمام نیاز شما را نسبت به یک تعطیلات دل چسب و بی نظیر برطرف می‌کند به طوری که بعد از آن به هر جای دیگری سفر کنید دلتان برای پوکت تنگ خواهد شد! جزیره پوکت با مساحت ۵۷۶ کیلومتری دومین منطقه کوچک کشور تایلند به حساب می‌آید اما با همین جثه کوچک سالیانه تعداد کثیری از زوج‌های جوان و حتی جمع‌های خانوادگی و دوستانه را به خود جذب می‌کند. در پرواز تهران به پوکت نیازی نیست که برای دیدن جاذبه‌های گردشگری آن سوار وسیله نقلیه شوید. تنها با پای پیاده می‌توانید از تمام مناطق دیدنی این جزیره بازدید کنید. این جزیره ساحل‌های شنی جذاب را در کنار رنگ آبی دریا به صورت یک جا به چشمان شما هدیه می‌دهد. پوکت پر است از کوه‌های بلند و کوتاه که در اکثر نقاط سر از آب درآورده‌اند و زیبایی مسحور کننده‌ای به این فضا داده‌اند. لازم است بدانید که بلیط برگشت پوکت به تهران را نیز می‌توانید از قصر شیرین تهیه فرمایید.

بلیط هواپیما تهران پوکت با قیمت ارزان

در قیمت بلیط هواپیما عوامل زیادی موثر است اما به طور کلی می‌توانید با چند ترفند بلیط تهران پوکت را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. زمان خرید بلیط را به روزهای عادی تقویم موکول کرده و روی موج افراد زیادی که قصد سفر در تعطیلات را دارند سوار نشوید! از دیگر نکات برای خرید بلیط ارزان این است که بلیط‌های لحظه آخری یا چارتری بگیرید. البته همیشه نمی‌توان به این اصل که بلیط چارتری ارزان‌تر از بلیط سیستمی است اکتفا کرد زیرا ممکن است گاهی اوقات بلیط‌های لحظه آخری به دلیل نزدیک بودن زمان پرواز با قیمت بیشتری نیز به فروش برسد. پس اگر برای خرید بلیط عجله‌ای ندارید سعی کنید حدود ۱ ماه زودتر نسبت به خرید بلیط اقدام کنید.

پرواز تهران به پوکت

چه زمانی به پوکت سفر کنیم؟

بدون شک پوکت از زیباترین مقاصد جهان است و هر زمانی را برای سفر به پوکت باید غنیمت شمرد. با این وجود با توجه به اقلیم آب و هوایی این جزیره بهترین زمان سفر به پوکت از اواسط پاییز تا اواسط بهار است. در این فصول هوا خیلی گرم نیست و با نسیم ملایمی از شما پذیرایی می‌کند. با توجه به این که این جزیره در زمینه ورزش‌های آبی فعال است لازم است که برای استفاده از این تفریحات هوا خیلی سرد نباشد. خوب است بدانید که پوکت فصل پر بارشی نیز دارد که آن از اواسط بهار تا اواخر تابستان است. در این زمان هتل‌ها خلوت‌تر شده و به طبع قیمت بلیط پوکت ارزان‌تر می‌شود.

اطلاعات پرواز پوکت

در سفر تهران به پوکت شما در فرودگاهی فرود می‌آیید که سومین فرودگاه پرتردد تایلند است. این فرودگاه با نام (Phuket International Airport) در ۳۲ کیلومتری مرکز پوکت قرار گرفته و به دلیل نزدیک بودن پوکت به شهرهای هم‌جوارش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در پرواز مستقیم تهران به پوکت ایرلاین‌هایی از قبیل ماهان، امارات، اتحاد، ایرآسیا و غیره فعال هستند. این پرواز حدود ۷ ساعت طول می‌کشد.

02183348