پرواز پاتایا به تهران

شهری پرجمعیت و بزرگ به نام تهران در ایران وجود دارد که از گذشته تاکنون به عنوان پایتخت ایران شناخته شده است. این شهر با جاذبه های تفریحی و گردشگری خود توانسته است در تمام ایام سال افراد زیادی را به سمت و سوی خود فرا بخواند. از جمله این مناطق می توان به کاخ سعدآباد، پارک جمشیدیه، پارک نهج البلاغه، دربند، درکه، سورتمه تهران، خانه موزه مقدم، بام تهران، برج میلاد و… و لوکس ترین مراکز خرید همچون ایران مال، تیراژه، مگامال، پالادیوم، ارگ سنتر، گالریا ولنجک و… وجود دارد که با دیدن هر یک از این مکان ها می توانید بهترین لحظات را در سفر خود بگذرانید. اگر می خواهید با پرواز پاتایا به تهران و برعکس تهران به پاتایا به سمت پایتخت ایران حرکت کنید بهتر است بدانید که پرواز مستقیمی به سمت تهران وجود ندارد و حداقل یک توقف الی دو توقف در دوحه، دبی و یا پوکت خواهید داشت.

بلیط هواپیما پاتایا تهران با قیمت ارزان

بلیط هواپیما پاتایا تهران با قیمت ارزان

شهر ساحلی و کوچک پاتایا جزء محبوب ترین شهرهای توریستی در کشور تایلند است که فرودگاهی بین المللی به نام اوتاپاؤ یا UTP وجود دارد که برای پرواز پاتایا به تهران باید به سمت یکی از شهرهای مرزی همچون بانکوک، چیانگ مای و یا پوکت راهی شوید و از آن جا به سمت ایران و فرودگاه بین المللی امام خمینی حرکت کنید.

با توجه به این که پرواز مستقیمی بین این دو شهر وجود ندارد و باید به صورت غیرمستقیم و تعدادی توقف در این مسیر سفر کرد و علاوه بر آن ایرلاین های مختلفی برای این نوع پروازها‌ وجود دارد. همچنین مواردی مانند فصل، زمان سفر هم بر روی قیمت پرواز پاتایا به تهران اثرگذار است. بنابراین می توان ادعا کرد که این نوع موارد بر روی قیمت این پرواز اثر می گذارد. لذا در صورتی که می خواهید پیش از خرید بلیط این نوع پرواز از قیمت های این پرواز و جزئیات آن آگاه شوید می‌توانید از طریق سایت اقدام نمایید یا از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان قصر شیرین در تماس باشید.

نکته: پیش از سفر خود حتما مقررات و شرایط ویزای ورود به ایران را با دقت بررسی کنید و اطلاعات لازم را در نظر بگیرید تا بتوانید با اطمینان خاطر به سمت تهران راهی شوید.

پرواز پاتایا به تهران

مدت زمان مسیر پاتایا به تهران

مدت زمان پرواز از پاتایا به تهران بیش از ۱۵ ساعت است. البته ناگفته نماند که با توجه به تعداد توقف، مدت زمان توقف و ایرلاین این مدت زمان متغیر است. همانطور که در بخش هایی از این مطلب ذکر شد شرکت هواپیمایی های مختلفی در این مسیر وجود دارند که با استفاده از هر یک از آن ها می توانید در مسیر این دو شهر در حال سفر باشید. از جمله شرکت هواپیمایی های این مسیر می توان به فلای دبی، امارات و قطر اشاره کرد.

02183348