پرواز تهران به پاتایا

شهر ساحلی پاتایا در کشورتایلند قرار گرفته است. این شهر در جنوب شرقی بانکوک واقع شده که با آن ۱۶۵ کیلومتر فاصله دارد و با هر نوع وسیله نقلیه ای همچون اتوبوس، ماشین، هواپیما، کشتی و قطار می توان راهی شد. در این شهر جاذبه و مناطق تفریحی زیادی وجود دارد که هر ساله توریست های زیادی به سمت این شهر سفر می کنند. از جمله جاذبه های تفریحی و گردشگری شهر پاتایا تایلند می توان به جزیره مرجانی، مرکز خرید سنترال فستیوال، ساختمان حقایق، پارک پاتایا، ساحل کوه لارن، گالری هنر در بهشت هنر، باغ استوایی نانگ نوچ، خیابان وانگ استریت و… اشاره کرد. بنابراین می توان گفت که پاتایا یکی از قطب های اصلی و گردشگری کشور تایلند محسوب می شود که به طور سالانه بیش از ۵ میلیون نفر توریست خارجی به سمت شهر پاتایا سفر می کنند. اگر می خواهید شما هم جزء این دسته افرادی باشید که در بهترین شرایط به خصوص در فصل بهار با پرواز تهران به پاتایا و برعکس پرواز پاتایا به تهران سفر می کنند می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان آژانس مسافرتی قصر شیرین تهران تماس بگیرید.

نکته: پرواز مستقیمی از شهر تهران به سمت پاتایا وجود ندارد و نوع پرواز این مسیر از تهران به بانکوک، پوکت یا چیانگ مای است. به عنوان مثال شما یک بلیط با ایرلاین قطر خریداری کرده اید. جزئیات پرواز این مسیر به این صورت است که در ابتدا در ساعت مشخصی از فرودگاه بین المللی امام خمینی به سمت دوحه سفر می کنید. زمانی که به این منطقه رسیدید بعد از مدت زمانی دوباره از دوحه به سمت منطقه دیگری به نام پوکت راهی می شوید و دوباره بعد از رسیدن به پوکت ممکن است مدتی را توقف داشته باشید و بعد از این زمان مجددا از پوکت به سمت پاتایا راهی می شوید. به طور کلی با این بلیط دو توقف یکی در دوحه و دیگری در پوکت خواهید داشت.

پرواز تهران به پاتایا

بلیط هواپیما تهران به پاتایا با قیمت ارزان

زمانی که به صفحه اصلی سایت قصر شیرین مراجعه می کنید در بخش ابتدایی سایت می توانید پرواز مد نظر خود را انتخاب کرده و نسبت به تکمیل اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایید و روی عبارت جستجو کلیک کنید. در این مرحله به شما یک صفحه نمایش داده می‌شود که در این بخش می توانید انواع پروازها را بر اساس ارزان ترین قیمت و ساعت حرکت ببینید. اگر به پروازهای این صفحه دقت کنید متوجه خواهید شد که تنوع زیادی در بلیط ها وجود دارد. به عنوان مثال می توان گفت که نوع شرکت هواپیمایی همچون امارات، فلای دبی و قطر می تواند بر روی قیمت بلیط پرواز تهران به پاتایا اثر بگذارد. از دیگر مواردی که بر قیمت بلیط این پرواز موثر است می‌توان به مواردی همچون زمان سفر، تعطیلات و فصل اشاره کرد. بنابراین در این بخش نمی توان قیمت دقیقی برای بلیط های این پرواز بیان کرد. لذا در صورتی که می خواهید از جزئیات قیمت این پرواز مطلع شوید می توانید از طریق سایت بلیط مدنظرتان را انتخاب کنید.

بهترین زمان برای سفر به پاتایا چه فصلی است؟

بهترین زمان برای سفر به پاتایا چه فصلی است؟

همانطور که در بخش های قبلی گفته شد پاتایا یکی از منطقه گردشگری خارق العاده ای‌ست که در کشور تایلند قرار دارد و هر ساله افراد زیادی از سراسر جهان یا از داخل تایلند به سمت این شهر سفر می کنند. اما به نظر شما بهتر نیست که پیش از خرید بلیط پرواز تهران به پاتایا با بهترین فصل در پاتایا آشنا شوید؟ اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است حتما این قسمت را مطالعه کنید.

شهر پاتایا در فصل بهار (از ماه مارس تا ماه می) آب و هوای گرم و شرجی وجود دارد و میانگین دمای هوا در این ایام بین ۳۱ تا ۳۳ درجه است. در این فصل ممکن است در عرض یک ماه چندین بار باران ببارد. از طرفی در فصل تابستان (از ماه ژوئن تا ماه آگوست) میزان بارش ها نسبت به فصل بهار کمی بیش تر است و در اواخر این فصل گرمای طاقت فرسایی در پاتایا وجود دارد اما با این حال گردشگران زیادی به سمت پاتایا تایلند سفر می کنند و بالطبع میزان هزینه این سفر چندین برابر می شود.

فصل پاییز یکی از ارزان ترین زمان ها برای سفر به سمت پاتایا است. به عبارت دیگر اگر به دنبال سفری با قیمت ارزان و مقرون به صرفه هستید می توانید در فصل پاییز با پرواز تهران به پاتایا به سمت این شهر ساحلی کوچک راهی شوید. این فصل یکی از بهترین زمان ها برای مسافرت به پاتایا می باشد چرا که میزان دما و رطوبت آن مطلوب است و در ماه های این فصل میانگین دمای هوا حدودا ۳۲ در جه سانتی گراد است. پاتایا در این فصل نسبت به دیگر ایام سال خلوت تر است و قاعدتا هزینه مسافرت به سمت این شهر کاهش می یابد.

فصل زمستان (از ماه دسامبر تا ماه فوریه) در شهر ساحلی پاتایا میانگین دمای هوا حدودا ۲۹ تا ۳۱ درجه سانتی گراد است. بنابراین نوع شرایط آب و هوای این شهر در فصل زمستان بسیار دل انگیز است و نهایتا ۲ بار در هر ماه شاهد بارش برف خواهید بود. فصل زمستان همچون فصل بهار یکی از بهترین فصل هایی‌ست که می توان با پرواز تهران به پاتایا سفر کرد. البته ناگفته نماند که به دلیل آن که توریست و گردشگران زیادی در فصل تابستان به سمت پاتایا سفر می کنند قاعدتا هزینه این مسافرت افزایش می یابد.

02183348