پرواز زوریخ به تهران

زوریخ یکی از بهترین مقاصدی است که می توان از آن بازدید کرد. این شهر با آب و هوای متعادل علاوه بر یک سفر خوب تابستانی، یک سفر هیجان انگیز زمستانی را برایتان به ارمغان می آورد. در زوریخ می توانید از انواع جاذبه های گردشگری و تفریحگاه های منحصر به فرد دیدن کنید و متفاوت ترین پرواز را با استفاده از ایرلاین های خارجی تجربه کنید. در مسیر برگشت نیز می توانید با پرواز زوریخ به تهران سفر خود را به اتمام برسانید. لازم به ذکر است که پرواز تهران به زوریخ هم در حال حاضر در سایت قصر شیرین وجود دارد.

بلیط هواپیما زوریخ تهران با قیمت ارزان

برای خرید بلیط هواپیمای ارزان، راه های مختلفی وجود دارد. اما در رابطه با پروازهای خارجی رعایت چند نکته بلیط های قیمت مناسب تری را به شما ارائه می کند. به عنوان مثال سعی کنید که برای سفر، فصولی را انتخاب کنید که توصیه گردشگران نیست و به عبارتی زمان آف سیزن است. در این زمان ها هزینه هتل، هزینه خدمات و به دنبال آن هزینه بلیط هواپیما کم تر می شود. دلیل آن هم کاهش تعداد متقاضیان است. از دیگر مواردی که می توانید آن را رعایت کنید خرید بلیط های چارتری و لحظه آخری است. این بلیط ها در آخرین لحظات قبل پرواز فروخته می شوند و مدت زمان کمی برای رسیدن به فرودگاه دارید.

پرواز زوریخ به تهران

فرودگاه بین المللی زوریخ

در پرواز زوریخ به تهران و تهران به زوریخ از فرودگاه بین المللی زوریخ استفاده می کنید. این فرودگاه که با نام فرودگاه کلوتن نیز شناخته می شود بزرگ ترین فرودگاه سوئیس است. این فرودگاه شیک و مدرن با امکانات قابل توجهی جزو بهترین فرودگاه های جهان است. در بخش بعدی به معرفی کوتاهی از امکانات این فرودگاه می پردازیم.

امکانات فرودگاه بین المللی زوریخ

فرودگاه بین المللی زوریخ بالغ بر ۷۰ ایرلاین را پشتیبانی می کند. اگر مسافر پرواز زوریخ به تهران باشید کارتان راحت است و برای شروع سفرتان فقط باید به ایرلاین هایی رجوع کنید که از طرف فرودگاه بین المللی تهران پشتیبانی شود.

برای رسیدن به فرودگاه بین المللی زوریخ چندین راه دارید. زیرا انواع وسایل نقلیه مانند قطار،‌ تراموا،‌ تاکسی و اتوبوس در مسیر مرکز شهر به فرودگاه فعال هستند. از امکانات قابل ذکر در فرودگاه زوریخ می توان به وجود تجهیزات ورزشی، فروشگاه مواد غذایی، سالن حمام، خدمات پزشکی، انبار چمدان و اینترنت رایگان اشاره کرد.

البته در این فرودگاه می توانید مدتی را به خدمات اسپا و ماساژ بگذرانید تا زمان پروازتان برسد.

02183348