پرواز دبی به تهران

از پروازهای پر تردد از کشور امارات به ایران پرواز دبی به تهران و تهران به دبی است. جدای از اینکه دبی شهر جذابی برای ایرانیان است،‌ افراد بسیاری هم از شهر دبی به تهران پرواز می کنند.

علاوه بر گردشگران ایرانی که قصد بازگشت به کشور را دارند، شهروندان اماراتی نیز ایران را به منظور گردشگری یا تحصیل انتخاب می کنند.  آشنایی با فرهنگ و سنت ایران برای اغلب خارجیان جذاب و تجربه ای متفاوت است. ضمنا شرایط تقریبا ساده در صدور ویزا برای شهروندان امارات رفت و آمد میان شهروندان دو کشور را سهل کرده است.

بلیط هواپیما دبی تهران با قیمت ارزان

خوشبختانه پروازهای متعددی پرواز دبی تهران را پوشش می دهد. بلیط هواپیما دبی به تهران با قیمت ارزان را می توانید از شرکت هایی مانند امارات، قطر ایرویز، ایران ایر و ماهان تهیه کنید. پروازهای چارتری و یا لحظه آخری نسبت به پروازهای سیستمی قیمت کمتری دارند؛ ‌اگر قصد دریافت تور امارات با قیمت پایین تری دارید دریافت بلیط چارتری گزینه ای مناسب است.

بلیط هواپیما را می توانید به صورت آنلاین و از سایت قصر شیرین تهیه کنید. به این ترتیب که مبدا خود را دبی و مقصد را تهران مشخص کرده،‌ پس از تعیین تاریخ سفر و تعداد افرادی که در پرواز همراه شما هستند می توانید بلیط خود را دریافت کنید.

پرواز دبی به تهران

اطلاعات پرواز

مدت زمان پرواز دبی به  تهران تقریبا ۲ ساعت بدون توقف است. پروازهایی مانند ماهان، و قشم ایر پرواز مستقیم و بدون تاخیر به تهران دارند. برخی از پروازها مانند قطر،‌ مالزی و یا لوفت هانزا ممکن است توقفی کوتاه داشته باشند که در این صورت مدت زمان پرواز شما بیشتر خواهد شد.

قیمت بلیط دبی تهران بستگی به عوامل مختلفی مانند نرخ ارز، فصل سفر،‌ کلاس پرواز، تاریخ و روز پرواز دارد. پروازهای دبی تهران معمولا از فرودگاه بین المللی دبی حرکت کرده و در فرودگاه بین المللی امام خمینی به زمین می نشینند.

مانند هر پرواز دیگری،‌ میزان بار مجاز در پرواز دبی تهران یک مقدار مشخص و معمولا بین ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است در صورتی که بار شما از این عدد بیشتر باشد ملزم به پرداخت اضافه بار هستید.

تعداد گردشگران در فصل زمستان بیشتر از مواقع دیگر است و به نوعی زمستان و اواخر پائیز در دبی های سیزن – High Season است. بنابراین افزایش قیمت بلیط دور از انتظار نیست. همچنین توصیه می کنیم دریافت بلیط پرواز را به روزهای پایانی موکول نکنید تا با مشکل مواجه نشوید.

نکات پرواز

  • سعی کنید یکساعت زودتر از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید 
  • از قوانین ایرلاین خود مطلع شوید تا در صورت لزوم جواب تست PCR یا کارت واکسن همراه داشته باشید 
  • اگر حیوان خانگی خود را همراه دارید از قوانین حمل حیوان خانگی اطلاع کسب کنید 
  • مقداری ارز به صورت نقد همراه داشته باشید 
  • بهتر است پیش از ورود به ایران اقدام به رزرو هتل نمایید 
  • در سفر به ایران و تهران قوانین وضع شده را رعایت نمایید 
02183348