پرواز تهران به دبی

پرواز تهران به دبی و برعکس دبی به تهران از مسیرهای پرتردد میان این دو کشور ایران و امارات است. مسافت کم میان دو کشور و روابط خوب سیاسی و تجاری از عوامل موثر بر تردد شهروندان ایران و امارات است. به علاوه شرایط ساده در دریافت ویزای دبی و هزینه نسبتا کم پرواز باعث سفر ایرانیان بسیاری به دبی برای تفریح شده است.

علاوه بر گردشگری، افراد بسیاری برای حضور در سفارت و انجام مصاحبه جهت دریافت ویزای کشورهایی مانند آمریکا و انگلیس و کانادا که در ایران دارای سفارت خانه فعال نیستند اقدام به دریافت ویزای دبی می کنند.

پرواز تهران به دبی 

 

بلیط هواپیما تهران دبی با قیمت ارزان

قیمت بلیط هواپیما به عوامل مختلفی مانند روز هفته،‌ نوع پرواز و فصل سفر بستگی دارد. بلیط چارتری تهران  به دبی جزء‌ پرفروش ترین بلیط های این مسیر است. اگر بلیط خود را به صورت آنلاین تهیه می کنید کافیست مشخص کنید که مایل به دریافت بلیط چارتری هستید.

معمولا بلیط هواپیما تهران به دبی با قیمت ارزان را در روزهای شنبه،‌ سه شنبه و چهارشنبه می توانید تهیه کنید. برای دریافت تور امارات یا بلیط با قیمت ارزان پیشنهاد ما این است بلیط رفت و برگشت را به طور یکجا و همزمان دریافت کنید؛ ‌از این جهت که هم آسوده خاطر هستید و نگران تهیه بلیط برگشت خود نیستید و هم تهیه بلیط رفت و برگشت به صورت خیلی جزئی قیمت بلیط را کاهش می دهد.

دریافت بلیط لحظه آخری هم ایده ای برای دریافت بلیط ارزان دبی است، البته دریافت بلیط لحظه آخری ممکن است ریسک زیادی داشته باشد و دچار استرس شوید اما این مزیت را هم دارد که با قیمت کمتری بلیط خود را تهیه می کنید.

مسیر پروازی

پرواز تهران به دبی تقریبا هر روز در هفته انجام می شود که بلیط چارتری تهران به دبی از محبوبیت زیادی برخوردار است. فرودگاه بین المللی دبی (Dubai Airport)  شناخته شده با کد یاتا DXB  واقع در ۴ کیلومتری شهر دبی، اصلی‌ترین و مهم‌ترین فرودگاه در کشور امارات است.

این فرودگاه با گنجایش حدودی ۷۵ میلیون مسافر در سال در لیست پر رفت و آمدترین فرودگاه های دنیا قرار دارد.

مهمترین پروازهای اماراتی که در این فرودگاه رفت و آمد دارند شرکت هواپیمایی فلای دبی و امارات است،‌چیزی حدود ۸ هزار پرواز مستقیم و غیر مستقیم به بیش از ۲۶۰ مقصد دنیا از این فرودگاه در هفته انجام می شود.

 

پرواز تهران به دبی 

بهترین زمان دریافت پرواز دبی

دبی شهری گرم و آفتابی است به طوری که گذراندن تابستان و تحمل گرمای آن طاقت فرسا و دشوار است. با این وجود عده ای تابستان را برای سفر به دبی ترجیح می دهند. تعداد گردشگران در این زمان از سال کاهش می یابد و به دنبال آن هزینه پرواز و بلیط، هتل و بازدید از مناطق گردشگری کاهش می یابد. اگر قصد دارید سفری کم هزینه به دبی داشته باشید و با گرمای هوا مشکلی هم ندارید تابستان فصل خلوت و کم هزینه ای است.

اما به طور کلی بهترین زمان سفر به دبی اواخر پاییز و فصل زمستان است که هوا کمی متعادل شده است. در این زمان از سال بر تعداد گردشگران اضافه شده و نرخ پرواز و خدمات بیشتر می شود. ممکن است با انبوه جمعیت و افزایش قیمت به خصوص در پاساژها و نقاط گردشگری سر بسته مواجه شوید؛‌ اما در هر صورت عده ای این فصل را برای سفر به دبی انتخاب می کنند.

جهت تهیه بلیط پرواز تهران به دبی می توانید از خدمات آنلاین تهیه بلیط قصرشیرین استفاده کنید و بهترین خدمات و نرخ پرواز را دریافت کنید.

02183348