کشور: اندونزی
جمعیت: ۳۹۰۰۰۰۰ نفر
پیش شماره تلفن: +۶۲
ساعت:

اطلاعات

دین رسمی: آیین هندو
مساحت: ۵۶۰۰۰۰ کیلومتر مربع

شرح

مشخصات جامع

به بالی می توان لقب برترین مقصد برای ماه عسل را داد. این جزیره که بر روی اقیانوس آرام و هند قرار گرفته بسیار دیدنی ست و در تمام روز های تور بالی شما را سرگرم خود می کند. این جزیره بالغ بر ۵۰۰۰ کیلومتر مربع است و جای جای آن را می توانید ببینید و لمس کنید. اکسیژن خالص و فضای سرسبز در کنار سواحل درخشان از مزیت های سفر به این جزیره است. قبل از هر چیز پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات سفر به بالی و دریافت ویزای بالی با کارشناسان ما در قصر شیرین تماس بگیرید.

شرایط جوی

اقلیم حاکم بر بالی را به طور کلی آب و هوای خشک و مرطوب تشکیل می دهد. به عبارتی آب و هوای بالی استوایی است و تغییرات فصلی در آن بسیار اندک دیده می شود. دمای هوا در طول روز بین ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتی گراد گزارش شده و در تمام سال تغییر زیادی نمی ‌کند. اما در تابستان های بالی، میانگین دما در طول روز بین ۲۸ تا ۳۱ درجه سانتیگراد متغیر است. گاهی ممکن است که این درجه هوا کمی بیشتر شود و آفتاب های گرم بالی فضا را کاملا برای یک بعد از ظهر دل انگیز در کنار ساحل آماده می کند.

این جزیره در زمستان بارانی است و یک فصل کم گردشگر برای آن به شمار می آید. از آب و هوای سرد خبری نیست اما باران های موسمی امانتان را می برد. به همین دلیل است که فصل تابستان را برای تور بالی پیشنهاد می کنیم.

بهار در بالی به طور کلی گرم و بارانی است. آوریل و می اغلب گرم ترین ماه های بالی هستند. فصل باران های موسمی در بهار کم کم رو به اتمام می رود و امیدواریم تا اواخر ماه مه به پایان برسد تا گردشگران را کلافه نکند.

پاییزهای این جزیره با توجه به آب و هوای خشک باز هم می تواند به خوبی میزبان گردشگران باشد اما آفتاب های آن رمق زیادی ندارد و نمی توانید آن طور که باید از تفریحات دریایی استفاده کنید.

جاذبه های توریستی

همان ظور که انتظار می رود تفریحات دریایی و ساحل گردی در بالی از مهم ترین و معروف ترین جاذبه های توریستی این جزیره است. اما قضیه به این جا محدود نشده و جاذبه های گردشگری دیگری در این جزیره وجود دارد که هر کسی را جدب خود می کند. این جاذبه های دیدنی و تفریحی عبارت است از:

  • پارک آبی Waterbom Bali
  • غواصی و تفریحات زیر آبی
  • معبد Besakih
  • معبد Tanah Lot
  • تورهای دوچرخه سواری
  • معبد Uluwatu
  • مزارع برنج در منطقه اوبود (Tegallalang Rice Terraces)
02183348