999999

تور کوش آداسی

Kusadasi Tour
تاریخ‌های برگزاری:
کد تور: KA-OCT
شروع: پنجشنبه - ۱ دی ۱۴۰۱
پایان: چهارشنبه - ۷ دی ۱۴۰۱
مدت سفر: ۶ شب
تاریخ اعتبار: پنجشنبه - ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
هتل(ها) اتاق دو تخته اتاق یک تخته کودک با تخت انتخاب
۸,۸۱۰,۰۰۰ تومان۱۰,۸۴۰,۰۰۰ تومان۷,۲۴۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۶۱۰,۰۰۰ تومان۱۳,۵۴۰,۰۰۰ تومان۶,۵۶۰,۰۰۰ تومان
۱۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان۱۴,۴۴۰,۰۰۰ تومان۶,۵۶۰,۰۰۰ تومان
۱۳,۰۹۰,۰۰۰ تومان۱۷,۱۴۰,۰۰۰ تومان۷,۲۴۰,۰۰۰ تومان
۱۳,۵۴۰,۰۰۰ تومان۱۷,۸۱۰,۰۰۰ تومان۷,۲۴۰,۰۰۰ تومان
۱۱,۰۶۰,۰۰۰ تومان۱۵,۷۹۰,۰۰۰ تومان۶,۵۶۰,۰۰۰ تومان
۱۳,۳۱۰,۰۰۰ تومان۱۹,۶۱۰,۰۰۰ تومان۷,۲۴۰,۰۰۰ تومان

ارزان ترین قیمت در مسیر کوش آداسی
برای افراد بالای 60 سال، هزینه بیمه به عهده مسافر و الزامی می باشد

جزییات تور

شهر مبدأ: تهران
محل حرکت تور: تهران
تاریخ ارزان‌ترین قیمت: ۱۸ مهر ۱۴۰۰
محدوده سنی: ۲-۹۰

شرح

اطلاعات سفر

پرواز با ایران ایر
بلیط رفت و برگشت با ایرباس مدرن ایران ایر به ازمیر، ترانفسر فرودگاهی از ازمیر به کوش آداسی و برعکس، 6 شب اقامت در هتل، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی تا سقف 50 هزار یورو و با پوشش کرونا
نرخ کودک زیر 2 سال: 995 هزار تومان

کوش آداسی کجاست؟

کوش آداسی در فاصلۀ ۶۱ کیلومتری  از مرکز شهر آیدین، در خط ساحلی جایی که منطقه اژه با دریا دیدار می کند واقع شده است. مرکز منطقه از شمال با سلچوک و پاموچاک و از جنوب با شبه جزیره دیلک همسایه است. این مرکز در مراکز مهم گردشگری مانند ازمیر، افسس، مریمانا، مایلت، دیدیم، پاموکاله، مارماریس و بدروم قرار دارد. بندر کوش آداسی، به دلیل همجواری با جزیره ساموس، یونان دومین بندر دریایی مهم ترکیه برای ورود گردشگران است.

کوش آداسی دیگر یک شهر کوچک نیست. خصوصاً در سالهای اخیر که شهرداری به شهرداری متروپولیتن آیدین متصل است (بله ، کوش آداسی به آیدین متصل است، نه ازمیر). وقتی صحبت از کارهای بی پایان جاده و تغییرات می شود، می­بینیم که کوش آداسی  کاملاً به یک شهر تبدیل شده است.

 

حمل و نقل در کوش آداسی

وقتی در فرودگاه عدنان مندرس ازمیر فرود می آیید، می توانید با استفاده از هاواش یا شاتل های قراردادی در مدت زمان ۱.۵ ساعت خود را به جزیره برسانید. هزینه انتقال برای هر نفر ۲۵ لیره است. کسانی که از ازمیر می آیند، می توانند پس از طی ۹۰ کیلومتر سفر با اتومبیل، خود را به کوش آداسی برسانند و کسانی که از اطراف استانبول می آیند، می توانند خود در این منطقه که آدا نام دارد، یک شبه جزیره پیدا کرده و به استقبال تعطیلات بروند. کوش آداسی در واقع یک مکان کوچک است، هر نقطه از شهر، ۱۵ دقیقه با نقاط دیگر آن فاصله دارد. افرادی که در این جزیره زندگی می کنند، بیشتر از موتورسیکلت استفاده می کنند. البته در این شهر، شبکه مینی بوس بسیار گسترده ای وجود دارد.

مینی بوس های Davutlar و Güzelçamlı ، از ایستگاه های مینی بوس در میدان kievki Hasırcı حرکت می کنند ، اما مسافران را از بسیاری مکان ها جمع می کنند و به جاده اصلی می رسند. با کمی پرس وجو می توان مسیرهای مینی بوس را یاد گرفت.

 

جاذبه های توریستی کوش اداسی

پارک ملی کوش آداسی
این پارک که با نام پارک ملی شبه جزیره دیلک نیز شناخته می شود ، مکانی است که می توانید با هماهنگی مقاومت ناپذیر سبز و آبی، در آنجا لبریز از آرامش شوید. این منطقه که در سال 1996 به عنوان پارک ملی اعلام شد، بیش از 200 گونه پرنده را در خود جای داده است. مهرهای دریایی مدیترانه ای و لاک پشت های دریایی نیز جایی که در نقطه تلاقی کوه دیلک با دریای اژه واقع شده است، در سواحل شبه جزیره زندگی می کنند. می توانید در خلیج meçmeler ، Aydınlık Bay ، Kavaklıburun Bay و Karasu Bay در پارک ملی شنا کنید.

جزیره کبوتر
Güvercinada که به نماد Kuşadası تبدیل شده است، توسط دیوارهایی احاطه شده است. قلعه Güvercinada در این جزیره در دوره بیزانس ساخته شده است تا از خلیج Kuşadası در برابر حملات از دریا محافظت کند. در دوره عثمانی، بارباروس هایرتین پاشا مرمت این قلعه را بناکرد. از آنجا که بسیاری از گونه های پرندگان در گذشته در این جزیره زندگی می کردند، منطقه ای که این جزیره به آن متصل است Kuşadası نامیده می شد. امروز قلعه گوورچین ادا برای کمک به گردشگری روشن شده و بسیاری از کافه ها و رستوران ها در اطراف آن افتتاح شده اند.

شهر باستانی افسس
شهر باستانی افسس که در 6000 سال قبل از میلاد تاسیس شد، در طول تاریخ میزبان تمدن های مختلف بوده است. گفته می شود که منطقه شهر باستان توسط مبارزان زن به نام آمازون تاسیس شده است و مردم محلی برای مدت طولانی در اینجا زندگی می کردند و با شروع تمدن های مختلف، در این شهر پراکنده شدند. امروزه، این شهر باستانی که پذیرای بازدیدکنندگان از سراسر جهان است، 19 کیلومتر با Kuşadası فاصله دارد. در میان ویرانه های شهر باستان، تئاتر باستانی با ظرفیت 25000 نفر و کتابخانه سلسوس، توجه ها را به خود جلب می کند.

خانه مریم باکره
خانه مریم مقدس، که مسیحیان برای انجام وظایف زیارتی خود از آن دیدن می کنند، خانه ای محسوب می شود که مریم مقدس توسط سنت جان در آنجا آورده شده و تا زمان برخاستن به آسمان، در آن زندگی می کرده است. از آنجا که این شهر بسیار نزدیک به شهر باستان افسس است، می توانید هنگام بازدید از این شهر باستانی به این خانه بروید. برای مشاهده تمامی تور های ترکیه کلیک کنید

 

ساحل خانمها
ساحل زنان، یکی از مشهورترین سواحل Kuşadası، به این نام نامگذاری شد زیرا این ساحل در دوره عثمانی، ساحلی بود که فقط زنان می توانستند در آن شنا کنند. ساحل بانوان ، 3 کیلومتری مرکز کوش آداسی، 1 کیلومتر طول دارد و جایزه پرچم آبی دارد. از آنجا که آب دریا بسیار تمیز و شفاف است، شنا در اینجا کاملا لذت بخش است.

کاروانسرای üküz Mehmet Pasha
کاروانسرا که در سال 1618 توسط Grand Vizier Öküz Mehmet Pasha ساخته شده است، بسیار نزدیک به اسکله Kuşadası است. این کاروانسرا که با استفاده از قلوه سنگ و سنگ های بازیافتی ساخته شده، دارای یک حیاط بسیار بزرگ است. این حیاط با دیوارهای ضخیم و بلند احاطه شده و اتاق هایی نیز در اطراف حیاط وجود دارد. علیرغم این که بسیاری از جاها امروزه مرمت شده است، اما این کاروانسرا همچنان دست نخورده باقی مانده است.

داوتلار
داووتلار که با کوش آداسی حدود 20 کیلومتر فاصله دارد، شما می توانید در Davutlar که دارای جنگل های سرسبز و مناطق مناسب برای پیک نیک است، روز خوبی را سپری کنید. شما می توانید از دریای عمیق آبی در منطقه پارک طبیعی منطقه لذت ببرید.

 

وضعیت زندگی مردم کوش آداسی

اساس ساختار اقتصادی منطقه کوش آداسی بخش خدمات مربوط به جهانگردی و گردشگری است. این منطقه یک مقصد گردشگری است که بیشتر مورد توجه گردشگران خارجی، گردشگران محلی و مسافران تابستانی است. به همین دلیل، می توان گفت که نشاط اقتصادی در دوره هایی که گردشگری پر جنب و جوش است، تجربه می شود و در ماه های زمستان، این منطقه از نظر اقتصادی و اجتماعی تنها با پویایی داخلی خود دچار رکود اقتصادی است.

مهمترین ورودی اقتصاد منطقه گردشگری است. انواع گردشگری مانند شن و ماسه دریا، آفتاب، تاریخ، فرهنگ اعتقاد، سفر دریایی، مارینا، مرکز کنگره، طبیعت، سافاری اسب-جیپ، ردیابی، تماشای پرندگان، حرارت و غذا در کوش آداسی موجود است. با توجه به توریستی بودن این شهر، بخشهایی مانند رستوران، کافه، بخش سرگرمی، پارچه، جواهرات، چرم، غذا، ساخت و ساز ، امور مالی و حمل و نقل نیز توسعه یافته است. در کوش آداسی امکانات اقامتی و آژانس های مسافرتی دو بخشی هستند که مهمترین نقش را در گردشگری این منطقه ایفا می کنند.

طبق آمار وزارت فرهنگ و جهانگردی، 58 مرکز اقامتی تأیید شده توسط وزارت در کوش آداسی وجود دارد. تعداد کل اتاق های این امکانات 11601 و کل تختخوابها 24،086 است. طبق داده های TURSAB ،141 آژانس مسافرتی فعالیت می کنند.

بلیط رفت و برگشت
ترانسفر به فرودگاه
تور لیدر فارسی زبان
بیمه مسافرتی

کشورهای مورد بازدید:

شهرهای مورد بازدید: