پرواز قشم به تهران

قشم جزیره ای است که در جنوب ایران و در خلیج فارس با موقعیت جغرافیایی ویژه ای برخوردار است و به عنوان یکی از مهم ترین مناطق گردشگری در کل ایران محسوب می شود. هر ساله و در کل 365 روز سال توریست های زیادی به دلایل مختلفی همچون تالاب های طبیعی، جنگل ها، بافت های قدیمی و تاریخی و… به جزیره قشم سفر می کنند. شما دوستان با استفاده از پرواز تهران به قشم و برعکس می توانید از جاذبه های دیدنی قشم و تهران دیدن کرده و لحظاتی وصف نشدنی را تجربه کنید.

شهر تهران از گذشته تا به امروز پایتخت ایران بوده است و به عنوان مرکز مالی، تجاری و صنعتی در ایران شناخته می‌شود. در تهران با وجود آن که هوای آلوده و ترافیک وجود دارد اما باز هم از مناطق گردشگری و توریستی زیادی برخوردار است و در 365 روز سال افراد زیادی را به سمت خود جذب می‌کنند. از جاذبه های گردشگری و دیدنی تهران می توان به مواردی مانند امامزاده صالح تهران، برج میلاد، پارک چیتگر، باغ نگارستان، توچال، بازار تهران، پالیز تجریش و… اشاره کرد.

بلیط هواپیما قشم تهران با قیمت ارزان

بلیط هواپیما قشم تهران با قیمت ارزان

قیمت بلیط هواپیمای قشم به تهران به عوامل متعددی از جمله شرکت هواپیمایی، فصل، روز هفته و زمان مد نظر شما بستگی دارد. اگر می خواهید در مسافرت خود شهرهای تاریخی و جذابیت های خارق العاده ای را ببینید، پیشنهاد می کنیم که فصل بهار و پاییز به سمت تهران سفر کنید. در پرواز قشم به تهران حدودا ۲ ساعت زمان می برد تا به فرودگاه مهرآباد تهران وارد شوید. هر یک از شما عزیزان می توانید برای آگاهی از قیمت دقیق بلیط هواپیمای قشم به تهران و اطلاعاتی کاربردی در این زمینه می توانید با کارشناسان آژانس قصر شیرین تهران در تماس باشید و در صورت دلخواه بهترین بلیط قشم به تهران را با ارزان ترین قیمت خریداری نمایید.

مسیر پروازی قشم به تهران

مسیر پروازی قشم به تهران

اگر به زمان و فصل مسافرت های داخلی توجه کرده باشید متوجه خواهید شد که مسیر پروازی قشم به تهران یکی از پرترددترین و شلوغ ترین پروازهای داخلی‌ست که توسط شرکت های هواپیمایی از جمله آژانس قصر شیرین تهران انجام می شود. افرادی که قصد دارند از قشم با پرواز مستقیم به سمت تهران حرکت کنند، برای خرید بلیط هواپیما می توانند به صورت حضوری یا خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی قشم به تهران با قیمتی ارزان اقدام نمایند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید میزان فاصله جزیره قشم تا تهران با پرواز مستقیم حدودا ۲ ساعت است. بنابراین با تهیه بلیط این هواپیما میتوانید در مدت زمان کوتاهی به تهران برسید و از جاذبه های دیدنی آن لذت ببرید.

 

02183348