C

هتل اسپورتس بلک آنتالیا (Sports Belek)

شرح

هتل اسپورتس (SPORTS BELEK HOTEL) واقع در بلک محل اقامت با رستوران ، پارکینگ اختصاصی رایگان ، مرکز تناسب اندام و بار را ارائه می دهد. این هتل 5 ستاره با باغ ، دارای اتاقهای تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی خصوصی است. مهمانان می توانند از سونا استفاده کنند و یا از منظره باغ لذت ببرند.
در هتل ، اتاق ها دارای بالکن با منظره استخر هستند. در هتل هتل اسپورتس (SPORTS BELEK HOTEL) هر اتاق دارای یک تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای است. مهمانان در محل اقامت می توانند از صبحانه بوفه لذت ببرند. کارکنان این هتل به زبان آلمانی ، روسی و ترکی صحبت می کنند همیشه در دسترس هستند تا کمک کنند.
ارائه خدمات در بلک ، که از جمله بهشت ​​های گردشگری بی نظیر در جهان در آنتالیا است ، هتل ورزشی بلک ؛ رستوران ها و بارهای آن با دکوراسیون مخصوص خانواده ها و جوانان. برای مهمانان و مسافران تور آنتالیا که می خواهند آرامش و سلامت روحی و جسمی خود را تمدید کنند ، مرکز آبگرم ، که با دقت طراحی شده است ، و منطقه تناسب اندام که در آن فعالیت ها با حضور یک مربی حرفه ای تناسب اندام برگزار می شود ، و فرصت های زیادی برای انجام فعالیت های مختلف ورزشی وجود دارد. در اختیار میهمانان خود قرار داده است.

 

اتاقهای هتل اسپورتس بلک

باشگاه ها دارای نمای استخر یا باغ هستند. همه اتاق ها دارای تلفن مستقیم ، تهویه مطبوع اسپلیت ، صندوق امانات الکترونیکی (با شارژ) ، مینی بار، آینه آرایش، کف لمینت، گروه بالکن نشسته، سشوار و تلویزیون LCD هستند.

اتاق خانوادگی هتل اسپورتس بلک
اتاق های خانوادگی در هتل اسپورتس بلک آنتالیا دارای منظره استخر یا باغ هستند. اتاق دارای شماره گیری مستقیم ، کولر گازی اسپلیت ، صندوق امانات الکترونیکی (با شارژ) ، مینی بار ، آینه آرایش ، کف لمینت ، گروه بالکن نشسته ، سشوار ، کابین دوش و تلویزیون LCD در سرویس بهداشتی است.

فاصله جاذبه های آنتالیا تا هتل اسپورتس بلک آنتالیا

باشگاه گلف بلک- 3 دقیقه رانندگی
باشگاه گلف کاریا- 3 دقیقه رانندگی
مسجد بلک - 4 دقیقه رانندگی
باشگاه گلف کرلینا- 9 دقیقه رانندگی

سوالات متداول

هزینه پارکینگ در اسپورتس بلک آنتالیا چقدر است؟
پارکینگ شخصی در این ملک رایگان است

هزینه اقامت در اسپورتس بلک آنتالیا چقدر است؟
از 22 ژوئن 2021 ، قیمت های اقامت 1 شب برای 2 بزرگسال در اسپورتس بلک آنتالیا - All Inclusive در 25 ژوئن 2021 از 61 دلار شروع می شود ، بدون مالیات و هزینه ها. این قیمت براساس کمترین قیمت شبانه در 24 ساعت گذشته برای اقامت در 30 روز آینده تعیین شده است. قیمت ها ممکن است تغییر کنند. تاریخ های خود را برای قیمت های دقیق تر انتخاب کنید.

آیا حیوانات خانگی مجاز به حضور در این هتل هستند؟
نه، حیوانات خانگی در این ملک مجاز نیستند.

موقعیت اقامتگاه

کشور: ترکیه
شهر: آنتالیا
02183348