هتل بودو استانبول (Budo Hotel Istanbul)

شرح

هتل بودو استانبول هتلی بسار کوچک است که قبلا به عنوان 3 ستاره پذیرای مسافرین بوده است و در حال حاضر به عنوان یک 4 ستاره معرفی می گردد. هتل 4 ستاره budo در مرکز شهر استانبول و در مجاورت منطقه تاریخی آن قرار گرفته است. هتل تنها 10 دقیقه تا بازار بزرگ فاصله دارد.

هتل Budo یک هتل 4 ستاره میان رده در شهر استانبول واقع در کشور ترکیه است.

این هتل ۴۶ اتاق دارد که به شرح زیر تفکیک شده‌اند:

  • اتاق استاندارد یک تخته (Single Room)
  • اتاق استاندارد دو تخته (Double Room)
  • اتاق استاندارد سه تخته (Triple Room)

مشخصات اتاق ها

تمامی اتاق‌ها مجهز به تهویه، تلفن، مینی‌بار، تلویزیون صفحه تخت،‌ اینترنت، صندوق امانات و میزکار می‌باشند. و از جمله مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به وای‌فای رایگان، اجاره خودرو، نگهداری چمدان و پذیرش ۲۴ ساعته اشاره کرد. این هتل تنها ۱۰ دقیقه با بازار بزرگ فاصله دارد. اتاق‌ها مجهز به تهویه و حمام اختصاصی است.
امکانات هتل بدو استانبول بسیار معمولی ست فقط برای مسافرینی که می خواهند به مراکز خرید استانبول مانند آکسارای و لالی نزدیک می باشند پیشنهاد می شود. این هتل نزدیک مراکز خرید آکسارای می باشد.
هتل دارای سوئیت مخصوص تازه عروس، اتاق 3 تخته، اتاق خانوادگی، اتاق معمولی و سوئیت می باشد.
اتاقهای هتل دارای خدمات خانه داری ست و از تجهیزات اتاقها می توان به سیستم تهویه مطبوع و حمام شخصی اشاره کرد. بوفه صبحانه در هزینه اتاق گنجانده شده است.

سایر امکانات

این هتل دارای رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، اتاق های پاک بدون سیگار، آسانسور، پذیرش و تحویل سریع، گاو صندوق، انبار بار و چمدان، تهویه، بار، گرمایش، ترانسفر فرودگاه، لباسشویی، خشکشویی، صبحانه در اتاق، اتو کشی، صرافی، خدمات تورها، فکس و کپی، خدمات تهیه بلیط، کرایه اتومبیل و منطقه بدون سیگار می باشد. علاقه مندان می توانند در رستوران هتل به صرف خوراکهای اصیل ترکی مشغول شوند.

موقعیت اقامتگاه

کشور: ترکیه