انواع بلیط هواپیما

انواع بلیط هواپیما

زمانی که قصد سفر به هر جایی از دنیا با انواع بلیط هواپیما را دارید بایستی در ابتدا قوانین و قواعد آن را بشناسید تا بتوانید به بهترین نحو از سفر خود لذت ببرید. بدون شک اولین و مهم ترین قدم در سفر کردن با هواپیما می تواند انتخاب بلیط هواپیما از آژانس مسافرتی قصرشیرین باشد. راههای زیادی از قبیل خرید بلیط هواپیما لحظه آخری، خرید بلیط هواپیما چارتری، خرید بلیط هواپیما سیستمی و رزرو آنلاین بلیت هواپیما پیش روی مسافران می باشد.

بهترین  روش انتخاب بلیط هواپیما 

بلیت هواپیما دارای انواع مختلفی می باشد که در صورت آشنایی کامل با آن و در دست داشتن اطلاعات اندکی درخصوص آن می توانید بهترین پرواز خارجی و یا پرواز داخلی را برای خود رزرو و  یا انتخاب کنید. در این مطلب با انواع بلیط هواپیما، قیمت و نحوه خرید آن آشنا خواهید شد. تنها کافی است که 5 دقیقه از وقت خود را صرف مطالعه این مقاله نمایید.

آژانس مسافرتی قصرشیرین براساس قیمت و چگونگی فروش بلیط هواپیما به دو دسته فروش بلیط سیستمی و فروش بلیط چارتری تقسیم بندی می شود. بدون شک هر کدام از این دسته ها دارای مزایا و معایب خاص خود می باشد که می تواند سفر دلچسبی را برای شما در پی داشته باشد.

بلیط هواپیما سیستمی چیست؟

بلیط سیستمی در انواع بلیط هواپیما

 

در صورتی که مسافر بلیط را به صورت مستقیم و از طریق شرکت هواپیمایی قصرشیرین و یا دیگر شرکت ها مانند هوایپمایی ایران ایر، زاگرس، ماهان، تابان و … تهیه کرده باشد، به آن بلیط هواپیما سیستمی گفته می شود. برای این دسته از انواع بلیط هواپیما، شرکت هواپیمایی پروازهای مشخص را به صورت طولانی مدت برنامه ریزی می کنند. با این کار مسافر می تواند با خیال راحت و در آسودگی بیشتر برای سفر خود برنامه ریزی کرده و بدون دردسر بلیط هواپیما را خریداری نماید.

بلیط چارتری چیست؟

بلیط چارتری در انواع بلیط هواپیما

کلاس پروازی، فاصله مبدا تا مقصد، شرکت هواپیمایی و … سبب می شود که قیمت بلیط هواپیما مشخص شود. اما فراموش نکنید که در کنار تمامی این معیارها و فاکتورها، عامل دیگری به نام سازمان فروش بلیط نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت. در بلیط هواپیما چارتری برای مسیرهای پرتردد، تعداد مشخصی از صندلی های هواپیما را از قبل تر و با قیمتی ارزان تر، از شرکت های هواپیمایی رزرو می کنند. پس از خرید بلیط هواپیما چارتری، شرکت هواپیمایی در زمان مشخص بلیط چارتری را به صوت مستقیم به مسافر می فروشد. در این حالت بلیت شرکت ها از قبل به فروش رسیده و ظرفیت آن تکمیل می باشد. مسافر با مراجعه به آژانس هواپیمایی قصرشیرین می تواند به راحتی بلیط هواپیما را خریداری نماید.

اشتراک گذاری این مطلب در:

مقالات مرتبط

معرفی کویر: تفاوت کویر و بیابان! معرفی کویر: تفاوت کویر و بیابان!
پاسپورت ایرانی در کدام کشورها اعتبار دارد؟ پاسپورت ایرانی در کدام کشورها اعتبار دارد؟
چگونه از تاثیرات سفر هوایی بر بدن در امان باشیم؟ چگونه از تاثیرات سفر هوایی بر بدن در امان باشیم؟
فرصت ناتکرار گردشگری را از دوران کودکی فرزندتان نگیرید فرصت ناتکرار گردشگری را از دوران کودکی فرزندتان نگیرید
همراه داشتن چه وسایلی در سفر ضرورت دارد؟ همراه داشتن چه وسایلی در سفر ضرورت دارد؟
ارزان ترین مراکز خرید استانبول ارزان ترین مراکز خرید استانبول
خرید لوازم خانگی از ترکیه خرید لوازم خانگی از ترکیه
نکته های امنیتی در سفر به استانبول نکته های امنیتی در سفر به استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.