فرصت شرکت در جشن انار در تور تهرانگردی قصرشیرین

جشن انار همه ساله همزمان با فصل برداشت انار در چند شهر ایران برگزار می شود. جشنواره های انار در شهرهای کشور عزیزمان ایران، زمان برداشت آن ها و حال و هوای این جشن ها را شرح دهد. تور تهرانگردی این هفته آژانس مسافرتی قصرشیرین با موسیقی زنده، آوازخوانی و شرکت در جشنواره هیجان انگیز انار است.

 

جشن انار

احتمالا می دانید که انار یکی از میوه های بهشتی است که در کشور عزیزمان ایران در فصل بهار می توان آن را برداشت کرد! این میوه دارای خاصیت ها و فواید شگفت انگیزی است که از جمله آن ها می توان به جلوگیری از افسردگی، از بین استرس و نگرانی های معمول، شاداب کردن روح و جان و … اشاره کرد.

خواص انار

انسان های امروزی با خوردن غذاهای چرب و چیلی، فست فود ها و غذاهایی که دارای مواد نگهدارنده هستند، معده خود را بیمار می کنند که این موضوع می تواند سبب بیماری های گوناگون در دوران عمر انسان شود. خوردن انار معده را پاکسازی می کند. و یکی از بهترین روش های درمان مشکلات معده و برطرف کردن خطراتی است که ممکن است برای شما پیش بیاید. همچنین شما می توانید با خوردن انار، عملکرد اعضا و جوارح اصلی بدن خود از جمله قلب، مغز، کبد و … را بهبود ببخشید و از بروز بیماری خطرناک و غیرقابل درمان سرطان جلوگیری کنید.

دیدنی های جشن انار تهران

در جشن انار تهران می توانید بهترین و تازه ترین نوع این میوه را پیدا کنید و از آن میل کنید. آش انار بخورید. می توانید موسیقی زنده محلی و آوازخوانی گروه های کر را تماشا کنید.

در این جشنواره ها متوجه می شوید که از این میوه بهشتی می توانید استفاده های زیادی بکنید.که از جمله مهم ترین آن ها تازه خوری، گرفتن آب انار برای لذت بردن از آن، درست کردن. رب انار، درست کردن انواع لواشک با انار، سس انار و درست کردن مربای انار است. همچنین شما می توانید یاد بگیرید که چگونه می توانید این کار را با ابزارهای ساده ای حتی در خانه تان انجام دهید.

 

فلسفه برگزاری جشن انار

جشن انار در ایران علاوه بر شکر و سپاس به درگاه خدا به دلیل نعمت های بسیار خداوند، اصولا به حرمت و تقدسی باز می گردد. که ایرانیان برای طبیعت و آنچه که از آن به دست می آید به جا می آورند. جشن انار از سنت ها و رسم های کهن ایرانیان بوده است. که علاوه بر برکت، شادی هم به همراه دارد.

جشن انار همراه با قصرشیرین

همانطور که پیشتر نیز اطلاع رسانی شده بود، .تور تهرانگردی این هفته آژانس قصرشیرین فرصتی برای شرکت در جشنواره انار برای شما فراهم خواهد کرد. علاوه بر آن بازدید از افلاک نمای تهران، گنبد مینا، باغ موزه مدرن دفاع مقدس و… از دیگر برنامه های تور این هفته خواهند بود. راهنمای با تجربه گردشگری مسلط به تاریخ معاصر ایران، شما را همراهی می کند. رستوران بوستان زیبای آب و آتش نیز میزبان صرف ناهار برای گردشگران این تور نیم روزه خواهد بود.

مقالات مرتبط

هتل نووتل، اقامتگاهی دور از آلودگی و شلوغی تهران هتل نووتل، اقامتگاهی دور از آلودگی و شلوغی تهران
راه آهن تهران، ایستگاهی باشکوه در جنوب پایتخت راه آهن تهران، ایستگاهی باشکوه در جنوب پایتخت
گشت و گذار در باغ گیاه‌شناسی ملی ایران با آژانس مسافرتی قصرشیرین گشت و گذار در باغ گیاه‌شناسی ملی ایران با آژانس مسافرتی قصرشیرین
گورستان‌های تاریخی شهر تهران گورستان‌های تاریخی شهر تهران
توری که شما را به 100 سال گذشته پایتخت ایران می برد توری که شما را به 100 سال گذشته پایتخت ایران می برد
سعدآباد، بزرگترین و باشکوه ترین مجموعه سلطنتی تهران سعدآباد، بزرگترین و باشکوه ترین مجموعه سلطنتی تهران
اولین تور تهرانگردی آژانس قصرشیرین، از میدان حسن آباد تا کاخ گلستان اولین تور تهرانگردی آژانس قصرشیرین، از میدان حسن آباد تا کاخ گلستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02183348